Як зробити сомбреро.

При вигляді капелюха сомбреро відразу представляється мексиканська рівнина з кактусами, залита сонцем, пригадується «Квартеронка» Майна Ріда. Сомбреро можна носити жарким літом. Вона приховає вас від палючого сонця. А ще краще - влаштуйте вечірку в мексиканському стилі.
Вам знадобиться
  • Щільна кольоровий папір, ножиці, голка і нитки, тасьми для зав'язування, що-небудь для прикраси готової капелюхи.
Інструкція
1
Звичайно, даний сомбреро плететься їх соломи. Але це складна наука, якій навчаються в Мексиці ще з дитячих років. Тому ваш варіант - імітація сомбреро з картону.
2
Візьміть картон. Якщо його немає, складіть в два шари щільний папір і склейте. За зразком виріжте деталі для майбутньої капелюхи: один круг радіусом 20 см, другий - радіусом 7,5 см.
3
Обробіть краю одержані кіл. Для цього і з зовнішньої, і з внутрішньої сторони зробіть ножицями невеликі надрізи, приблизно 1,5 см по довжині.
4
З того ж картону виріжте ще один круг для кришки капелюхи. Потім поверніть його в конус. Частини капелюхи між собою можна зшити або з'єднати за допомогою скріпок. Тут все залежить від того, як вам більше сподобається. Зверху конус слід надрізати і загнути, після чого приклеїти маленький круг знизу.
5
З'єднайте дві частини капелюхи (додатково) за допомогою міцних ниток і великий голки. Загніть краї полів так, щоб вони чергувалися: то вгору, то вниз. Пришийте тесемку до капелюха.
Корисна порада
Перед тим як вирізати деталі для капелюхи за зразком, зробіть аналогічні деталі з газети або будь-який інший паперу, щоб випадково не зіпсувати всю роботу. А ще краще буде, якщо перед початком всієї роботи зробити всю капелюх з газети, щоб визначитися з точним розміром. Це також допоможе уникнути випадкових неприємностей при зшиванні капелюхи; Якщо вас ніяк не влаштовує картонний варіант, поїдьте в Мексику і навчитеся там плести у місцевих жителів даний сомбреро.