Як створити шаблон Office.

Багато комп'ютерні користувачі для роботи з текстами використовують прикладні програми MS Office, наприклад, Word. Найчастіше в процесі роботи доводиться створювати однотипні документи. Це можуть бути стандартні листи, службові записки, звіти, в яких потрібно змінити незначна кількість інформації, наприклад, дату, вихідні дані, заголовок і т.п.

Для таких випадків найзручнішим буде створити шаблон в Word, що значно полегшить роботу. В шаблоні можна виставити параметри сторінки, закріпити шрифти та стилі, а також вставити колонтитули, що досить зручно для подальшого використання при створенні однотипних документів. Для того щоб створити шаблон, потрібно запустити програму Word. Почати потрібно з виставлення полів. Вибираємо команду «Файл», потім вкладку «Параметри сторінки». При створенні шаблону документа для фірми або організації в верхній або нижній колонтитули встановлюються поштові реквізити. Це можна зробити як з текстового файлу, так і вставивши рісунок.Следующім дією закріплюємо стиль документа. Для цього потрібно увійти в закладку «Формат» і вибрати команду «Стилі та форматування». Праворуч від створюваного шаблону на всю висоту екрану відкриється панель. У ній можна задати параметри форматування шрифту та абзацу. Тут же можна ввести назву майбутнього шаблона, наприклад, «Стандартний лист» або «Службова записка» .слід кроком буде створення стилю поводження, наприклад, «Начальнику» або «Шановний». Для зручного розміщення звернення на сторінці та закріплення меж тексту вставляємо таблицю. За допомогою курсору встановлюємо відступи зліва і справа. Щоб поля таблиці не друкується, клацанням правої кнопки миші на таблиці викликаємо діалогове вікно і активуємо команду «Кордони і заливання». У новому вікні активуємо за допомогою курсору миші віконце навпроти «Ні ліній», а потім вибираємо область застосування «Застосувати до всієї таблиці» і натискаємо ОК. З цього моменту кордону таблиці будуть видні тільки на екрані для зручності користувача, а сама таблиця стане «невидимої» для принтера. Таку ж невидиму таблицю можна створити внизу сторінки і ввести найменування посади співробітника (керівника), що має право підпису і його прізвище. Для основного тексту також можна задати свій стиль і шрифт. Головне, щоб він не сильно відрізнявся від шрифтів заголовка та внесених до колонтитули поштових реквізитів компанії, інакше на друку буде проявлятися занадто разючий ефект в написанні символів, що не всім може сподобатися. Взагалі, при оформленні службових документів потрібно дотримуватися певних правил ділового етикету. Щоб закінчити роботи і зробити шаблон придатним для використання, його потрібно зберегти на жорсткому диску комп'ютера. Але не як звичайний документ, а як шаблон. Для цього потрібно вибрати закладку «Файл», потім «Зберегти як ...». У діалоговому вікні в нижньому полі «Тип файлу» потрібно вказати «Шаблон документа». Всі шаблони в програмі Word мають розширення dot, тоді як звичайні документи мають розширення файлів doc.

Будь-яка жінка може створити свій власний неповторний стиль , не вдаючись до допомоги стиліста. Потрібно лише просто проявити свою фантазію, підійти до цього творчо і об'єктивно оцінити вихідні дані.
Інструкція
1
Запам'ятайте дуже важливу річ: ніколи і ні за яких обставин не копіюйте чужий образ. Ваш власний смак та уподобання не можуть бути замінені ні чиїми іншими, нехай навіть приналежними відомим або близьким вам людям. Спробуйте з боку поглянути на себе. Об'єктивно проаналізуйте ситуацію на даний момент ситуацію. Навіть краще розділіть чистий аркуш на два стовпчики і випишіть в один з них свої достоїнства, а в іншій - недоліки. Так вам легше буде зрозуміти, що саме потрібно підкреслити у своїй зовнішності, а що необхідно приховати.
2
Врахуйте, що будь-які зміни потрібно починати зсередини. Це правило поширюється і на зміну стилю. Тому в першу чергу спробуйте подумки усвідомити майбутні зміни. Уявіть, як ви будете себе відчувати в новому обраному образі. Якщо вам здається, що в ньому цілком комфортно, переходите до дії. Займіться вивченням того, що вам дійсно підходить. Приміряйте вбрання різних забарвлень, фасонів, розмірів, форм. Але врахуйте, що в даному випадку ключовою фразою є саме «підходить», а не «подобається».
3
Тепер на деякий час поринете всередину себе. Це допоможе в створенні такого образу, який дійсно по максимуму висловить всю вашу індивідуальність. Подумайте, що саме здатне вас надихати - події, музика, кіно, епоха, люди, колір ... Серед усього цього різноманіття обов'язково знайдіть щось спільне. Саме це і може стати тією родзинкою, яка буде вкладена в основу вашого неповторного стилю.
4
Не виключено, що перед вами не постане необхідність змінити зачіску, а можливо навіть і фігуру для того, щоб повністю відповідати новим стилем. Крім того, при створенні образу постарайтеся бути особливо уважними до деталей. Адже з натовпу може виділити навіть простий, але елегантно пов'язана навколо шиї хустку.