Як розписати кухоль. розпис прозорою гуртки.

Речі, зроблені і декоровані власними руками, здавна цінувалися набагато більше звичайних речей, куплених в магазині. Навіть звичайна скляна кружка може стати унікальним і неповторним творчим подарунком, якщо ви розпишете її спеціальними вітражними фарбами і задекоріруете оригінальним способом - таку кружку ніхто не зможе знайти в магазині, і ваше виріб буде по-справжньому рідкісної роботою.
Вам знадобиться
  • Скляна гуртка, прозорі скелетовані листя для флористики, обпалюваний лак для декупажу, обпалюваний вітражний контур, тонка кисть, серветки, розчинник і ватяні палички.
Інструкція
1
Знежирте кружку , протерши її розчинником або рідиною для зняття лаку з ацетоном. Після цього виберіть два-три однакових аркуша з набору флористичних листя. Вони повинні мати рівну поверхню без сколів і тріщин.
2
В невелику пластикову ємність налийте невелику кількість лаку для декупажу і відразу ж закрийте баночку з лаком, щоб він не засох. Перший лист прикладіть до гуртку і акуратно нанесіть поверх аркуша лак кистю. Слідкуйте за тим, щоб лист не зміщувався і не деформувався.
3
Приклейте лаком лист до кухля, ретельно промащуючи краю і гострі кінчики. Зайві патьоки лаку зітріть ватною паличкою. Якщо у листа є стирчить гілочка або держак, капніть під нього лак і приклейте держак шматочком пластиліну, притискаючи його до скла.
4
Приклейте, повторивши всі описані дії, ще три листа, а потім промийте кисть. Коли виріб висохне, акуратно соскребите ножем зайвий лак, виходить межі листя. Потім зніміть пластилін з живців і стирчать фрагменти держака зріжте гострим ножем.
5
Візьміть контур для вітражного розпису і нанесіть узор на поверхню гуртки, постійно протираючи носик контура серветкою, щоб він не забруднився. Якщо ви допустили помилку, зітріть зайвий фрагмент візерунка ватною паличкою, поки контур не встиг висохнути. Також помилкові фрагменти можна після висихання зішкребти ножем.
6
Акуратно розпишіть обраним орнаментом всю кружку , стежачи за тим, щоб не змазати вже створену розпис, а потім підсушіть кружку протягом 24 годин і поставте її в духовку . Обпалювати кружку в духовці стільки часу, скільки було вказано в інструкції до лаку і до контуру. Ваш подарунок готовий.