Як зробити троянду зі шкіри.

З давніх часів троянда вважається символом любові, романтики і краси. Навіть штучна троянда може стати відмінним подарунком для жінки чи дівчини, і особливу цінність такий подарунок набуває, якщо виготовити його власними руками в який-небудь техніці рукоділля. Ви можете створити красиву троянду з шкіри, зібрати зі шкіряних троянд панно і піднести його в подарунок друзям і близьким.
Інструкція
1
Намалюйте і виріжте паперові викрійки пелюсток троянди. Накладіть викрійку на м'яку шкіру і виріжте два маленьких, два середніх і три великих пелюстки. Внизу проробіть надріз гострим ножем, а верхній край і бічні краї пелюсток обробіть над полум'ям свічки або запальнички. Пелюстки вигнуться і виглядатимуть реалістичніше.
2
Змастіть клеєм нижній край самого маленького пелюстки і туго скрутіть його в рулончик. Навколо першої пелюстки рівномірно розподіліть всі інші пелюстки - над першим пелюсткою приклейте ще один маленький пелюстка, потім навколо нього приклейте два середніх пелюстки, і потім - три великих пелюстки.
3
Наклеюйте кожний наступний пелюстка з середини попереднього - так ваша троянда буде виглядати жвавіше і природніше. Дочекайтеся повного висихання клею, а потім нижню частину троянди зріжте гострим ножем.
4
Візьміть відріз шкіри зеленого кольору і виріжте три чашолистка. З двох-трьох скручених і склеєних пелюсток зробіть бутон троянди і оклейте його п'ятьма зеленими чашолистки. Розподіляйте чашелистики по колу рівномірно. Відрегулюйте кількість і розмір пелюсток за власним бажанням. Зробіть декілька троянд різного розміру - так ваша підсумкова композиція буде виглядати цікавіше.
5
Для виготовлення листя візьміть товсту шкіру і виріжте листя згідно викрійці. Посередині листя прорежьте прожилки, обпечуся листя, а потім зробіть стебла і гілочки з вузьких смуг шкіри різної довжини і ширини.
6
Один кінець стебла повинен бути товщі іншого, і гілочки повинні бути тонше основного стебла. З маленьких шкіряних трикутників зробіть шипи. Обпечуся деталі над свічкою і зберіть готову картину - встановіть підставу для картини в раму, розкладіть все деталі, формуючи композицію картини, а потім акуратно приклейте всі деталі до основи.