Як зняти гостру зубний біль. Як усунути зубний біль.

Хто з нас не знає, як болять зуби? Навіть якщо біль не важка, але ниючий, все одно спокою від неї немає ніякого. Що вже говорити про гостру зубного болю, від якої хочеться лізти на стінку або шукати п'ятий кут в кімнаті. Особливо жахливо, коли зуб починає хворіти в який-небудь поїздці, де за визначенням немає стоматологічного кабінету. І що в цьому випадку робити? Терпіти таку біль неможливо. Це подібно самим найжорстокішим тортурам. Як же зняти гостру зубну біль ?
Вам знадобиться
  • - болезаспокійливий засіб
  • - горілка або питної спирт
Інструкція
1
Найефективніший і швидкий спосіб зняття симптому гострого зубного болю - медикаментозний. Якщо в аптечці з собою мається болезаспокійливий засіб, необхідно ним скористатися. Випийте таблетку, запивши її простою водою. Якщо запити нічим, постарайтеся проковтнути так. Але в цьому випадку її дія розпочнеться трохи пізніше, тому що процес розчинення і всмоктування в організм буде протікати повільніше.
2
Якщо аптечки під рукою не виявилося або в ній з якихось причин відсутній болезаспокійливий засіб, спробуйте скористатися деякими народними способами зняття зубного болю.
3
Одним їх таких народних засобів є горілка або питної спирт. Обережно прополощіть біль ной зуб горілкою або прикладіть на нього просочений спиртом шматочок бинта. Спирт значно полегшить біль . Але при цьому слід пам'ятати, що він дуже сильно руйнує емаль зубів. Тому цим засобом варто користуватися від безвиході, і при появі першої можливості необхідно звернутися до лікаря-стоматолога.
4
Якщо під рукою не виявилося горілки, спирту чи іншій несолодкої спиртовмісної продукції, можна спробувати скористатися іншим народним засобом - солоним або маринованим огірком. Відкусите шматочок огірка і упровадите в його м'якоть біль ной зуб. Це засіб не так ефективно, як попереднє, але все ж допоможе дещо заспокоїти зубний біль .
5
Також слід пам'ятати, що гострий зубний біль часто виникає при попаданні їжі, особливо солодкої, в порожнину зуба при карієсі. Отже, щоб біль заспокоїти, необхідно цю порожнину очистити. Спробуйте скористатися зубною щіткою або зубочисткою. Це також значно полегшить біль .
6
А також пам'ятайте, щоб не виникало питання: як зняти гостру зубну біль , найкраще не доводити зуби до можливості її появи. Регулярно проводите диспансеризацію зубів у кваліфікованого стоматолога, стежте за гігієною порожнини рота, і ніяких проблем з зубами не буде!