Як зробити новий рік для дитини.

Ви вірите в диво? А в діда Мороза, в повозку з оленями? Напевно, ні, а все чому - тому що ви дорослі. Але ж в глибині душі і ви з нетерпінням чекаєте 31 грудня, з трепетом відкриваєте подарунки, розчулюєтеся при вигляді сніговика у дворі. А ви хочете, щоб ваші діти вірили? Адже Новий рік для дитини - це чари, радість, здивування, захоплення і купа мала подарунків. Ставлення малюків до свят безпосередньо залежить від настрою батьків. Подаруйте їм казку!
Вам знадобиться
  • Ялинка і прикраси для кімнати, для новорічних виробів - канцелярське приладдя та декоративні прикраси, для конкурсів - різні настільні ігри та маленькі сувеніри для призів, збірники з новорічними казками і мультфільмами, і багато-багато-багато подарунків великих і маленьких.
Інструкція
1
Перше і необхідне, чудеса в будинку починаються з першого клацання відкривається старого і запорошеного валізи, в якому лежать ялинкові іграшки. Постарайтеся зберігати цей чемодан так, щоб маленькі дослідники не виявили його в розпал літа.
2
Головний атрибут Нового рік а - це ялинка, справжня чи штучна. Не потрібно показувати дітям, що для вас це зайвий клопіт, що краще поставити ялинку ближче до 31 числа, а може і в день самого свята. Ялинка - це запорука гарного настрою, як для дорослих, так і для маленьких. Процес прикраси цього казкового дерева нехай стане торжеством. Зберіть все сімейство 25 грудня і розподіліть ролі, малюкові нехай дістанеться почесна роль - установка зірки на «верхівку» ялинки, татові збір самої ялинки, бабусі і дідусі нехай повісять іграшки, а старші брати і сестри прикрасять всю кімнату гірляндами і мішурою.
3
У наступні п'ять днів разом з дитиною можна майструвати вироби - сніжинки, листівки, смішні іграшки, якими поступово наповниться кімната в очікуванні чуда. Напередодні свята та після по телевізору йде святкова програма, проте розрахована вона аж ніяк не на малюків. Запасіться старими радянськими ново рік ними мультфільмами і казками, а також добрими диснеївськими виданнями. Нехай дитина насолоджується переглядом в холодні зимові вечори, перед сном, так сказати, наближаючи свято поступово.
4
Обов'язково в хорошу по рік у ліпіть снігових баб і сніговиків, буде здорово, якщо ви зможете спостерігати їх зі свого вікна. Катайтеся на санках прямо разом з дитиною! А також виходьте на прогулянку ввечері, коли сніжинки «танцюють» під світлом ліхтарів.
5
Якщо по сусідству живуть ровесники дитини, спробуйте організувати конкурси та ігри для дітей. Призами можуть служити солодощі і дрібні сувеніри. Конкурси можуть бути найрізноманітнішими - від збирання пазлів на швидкість, змішаних в загальну купу, до гри в «гаряче-холодно».
6
Тепер про подарунки, дітки дуже люблять яскраві коробочки, тому не шкодуйте часу на упаковку сюрпризів. Один подарунок підготуйте від Діда Мороза, прикладіть листівку, в якій говориться, як малюк себе вів за минулий рік , і чого від нього чекають в наступаючому. Подарунок має з'явитися під ялинкою в 12.00. Щоб все вийшло, тушкуйте світло, вважайте до 10 і запалюйте ліхтарики на ялинці, за ці 10 секунд тато або рідня швиденько зможуть в темряві підкласти сюрпризи.
7
І останнє, якщо дитина просить вас не укладати його спати, відгукніться на його прохання, адже це свято, і в цей день здійснюються будь-які бажання. Малюк буде задоволений і солодко засне на дивані біля вас. А потім ви віднесете його в ліжечко, вкриє ковдрою, спостерігаючи задоволену посмішку на обличчі. Не забудьте залишити під подушкою маленький сюрприз - адже ви обіцяли, що в гості прилетять олені і помічники Діда Мороза, просто приходять вони неожіданно.Встречайте Новий рік з посмішкою, з радістю, з трепетом, пориньте в дитинство з головою, і ви самі повірите в Діда Мороза!
Зверніть увагу
Новий рік - це сімейне свято, постарайтеся, щоб діти провели його поруч з вами, жодна робота не стоїть дитячої посмішки.
Корисна порада
Нехай діти допоможуть упакувати подарунки для близьких, а також прикрасити святковий стіл. Якщо у вас будуть гості, можна сміливо влаштовувати маскарад.