Як зробити пошту на mail.ru.

Сьогодні існує безліч варіантів поштових сервісів. Кожен гарний по-своєму, і в той же час має свої недоліки. Сьогодні цілком допустимо мати не по одному поштової скриньки на кожному сервісі. Одним з таких сервісів є mail.ru. Переваги пошти на mail.ru є можливість одночасної реєстрації в проекті «Мій Світ» та створення власного блога при закладі поштової скриньки. Як же зробити пошту на mail.ru?
Інструкція
1
Заходимо на головну сторінку http://mail.ru/.
2
Дивимося на ліву частину сторінки. Бачимо там слово «Пошта», а поряд з ним слова «Реєстрація у пошті».
3
Тиснемо на слова «Реєстрація у пошті» лівою клавішею миші.
4
З'являється сторінка з безліччю прямокутників, в які потрібно вписати необхідні дані. Вписуємо їх. Ім'я, прізвище та місто можуть бути вписані російськими буквами. Для заповнення графи «Поштова скринька» буде потрібно латиниця. Але інтернет сам запропонує можливі варіанти. Краще вибрати якийсь із них, інакше можна довго і наполегливо підбирати ще не зайняті варіанти логіна іншими користувачами. При заповненні цієї графи, по суті, генерується логін, який потім буде вимагатися для входження в поштовий ящик. Його потрібно буде запам'ятати, так само, як і пароль, який створюється в наступній графі і повторюється ще раз для того, щоб його запам'ятовування пройшло безпомилково. Така система повтору виключає описки.
5
А ось мобільний телефон вказувати не обов'язково. Тоді потрібно лівою клавішею миші натиснути на слова «У мене немає мобільного телефону» і заповнити рядки «Секретний питання» і «Відповідь». Додатковий e-mail годі й вписувати, навіть якщо він є.
6
Нижче стоїть галочка в квадратику біля напису «Створити особисту сторінку на Мой Мир@Mail.Ru». Якщо ви не хочете створювати сторінку в проекті мій світ, а хочете тільки зробити пошту на mail.ru, то галочку слід зняти клацанням лівої клавіші миші по ній.
7
Після виконаних маніпуляцій, лівої клавішею миші клацаємо по слову «Зареєструватися». По суті, поштовий ящик готовий.