Як зробити підлогу з ламінату. чи можна ложить ламінат на нерівна підлога.

Для того щоб викласти пол з ламінату, необхідно визначитися з кольором і фактурою. В магазинах представлена величезна кількість ламінату різної фактури, стилю, складу і кольору. В однієї стандартної пачці знаходиться 10 ламінатних дощок, вони розраховані на 2 кв.м. Вам потрібно підрахувати так, щоб у вас було ще 2-3 досочки в запасі. Ламінат дуже легкий в укладанні і якщо постаратися, можна з легкістю впоратися з цим завданням, не вдаючись до допомоги фахівців.
Інструкція
1
Підготуйте пол . Простежте, щоб підстава була рівним. Якщо ви укладаєте ламінат на дошки, обов'язково пройдіть шліфувальної машинкою для того, щоб не було різких перепадів. Постеліть спеціальну підкладку. Також можна пол ожити його і на старий лінолеум (якщо пол рівний).
2
Укладання ламінату. Почати ви можете з будь-якого боку кімнати, але бажано починати перпендикулярно до вікна, щоб зробити непомітними стики між дошками.
3
Візьміть ламінат, укладіть уздовж стіни, скріплюючи між собою спеціальними торцевими замками. Залиште зазор між стіною і ламінатом приблизно 1 см. Вставте туди відрізані шматки ламінату.
4
Щоб дошки щільно прилягали один до одного, слід регулювати їх спеціально приготованим для цього молотком. Для цього візьміть дерев'яну планочку, призначте її до кінця дошки з торцевого боку, уникаючи гребеня, після чого тихесенько постукайте молотком по планці.
5
Складіть другу пол осу ламінату таким же чином, спочатку відпилявши пол стодоли дошки. Наступну дошку ви пол ожіте цілою. Завдяки цьому методу, у вас пол вчиться ефект шахового пол а. Це виглядає дуже красиво і оригінально. При такому укладанні підвищується опірність ламінату рушійним силам, тому він і не розхитується.
6
Якщо між пол осами залишилися зазори, візьміть знову планку і молоток і за допомогою них приберіть зазор. Таким чином слід збирати ламінат по всьому периметру кімнати, підганяючи між собою.
Зверніть увагу
При підгонці ламінатних дощок один до одного підкладайте планку поверх гребеня, інакше дошку можна зламати.
Корисна порада
Для того щоб обійти перешкоду у вигляді радіаторних труб і дверних прорізів, скористайтеся лобзиком.