Як зробити ляльковий будиночок з коробки. Як сделат кімнату з каробки для ляльки.

Кожна дівчинка, у якої є ляльки, мріє зробити для них найкрасивіший і незвичайний будинок, нічим не відрізняється від справжнього великого будинку для людей. Раніше повсюдно лялькові будиночки виготовлялися вручну. І навіть зараз, коли готові будиночки продаються в магазинах, ви легко зможете зробити власний будинок для ляльок з паперу та картону, прикрашаючи і доповнюючи його відповідно до власної фантазією.
Інструкція
1
Підготуйте картонну коробку будь-якого розміру, обрізки шпалер, кольоровий і пакувального паперу, різні рекламні каталоги і журнали, залишки лінолеуму або щільного кольорового картону, обрізки килимків, щільної і тонкої тканини різних забарвлень, клей, фломастери, фарби, різноманітні прикраси - стрічки, намистини, пір'я, квіти. Також вам буде потрібно дріт, сірникові коробки, пінопласт і подібні матеріали, з яких можна робити лялькові меблі.
2
Від коробки відріжте одну стінку і оклейте її стіни шпалерами і кольоровим папером. При бажанні розмалюйте стіни будиночка фарбами. Пол будиночка оклейте картоном, залишками килима або лінолеуму.
3
Проріжте в стінах будиночка вікна з віконницями, а на вікна зсередини прикріпіть штори зі шматочків тканини, нанизаних на карниз з дроту або шнура. До шторам пришийте підхоплення зі стрічок.
4
Склейте із сірникових коробок, покладених один на одного і з шматочків пінопласту лялькові меблі. З котушки ниток з приклеєною на неї пластиковою кришкою зробіть стіл.
5
Прикрасьте будиночок зсередини вирізками з кольорових журналів, аплікаціями і картинами. З пластмасових кришечок від кремів зробіть світильники. Подібний ляльковий будиночок доставить масу задоволення будь-якій дитині, так як в будь-який момент його можна доповнити різноманітними предметами меблів та декору.
6
При необхідності ви можете зробити додаткові кімнати з нових коробок і з'єднати всі кімнати в один великий будинок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Dd938wukggc