Як зробити слайд-шоу. Як робити на кампьюторе слайдшоу.

У більшості користувачів на домашніх і робочих комп'ютерах накопичується велика кількість фотографій. Спочатку це фотографії з сімейних торжеств, потім до них додаються фотографії заходів з роботи (дні народження, корпоративи, походи і т.д.). Щось додається при скачуванні з інтернету, щось приносять чи пересилають поштою друзі чи колеги. Через якийсь час папки з фотографіями займають досить значне місце на комп'ютері.

Їх можна переглядати окремо, а можна до перегляду підійти творчо і зробити слайд-шоу, доповнивши його звуковим супроводом. Тоді перегляд фотографій стане ще більш захоплюючим заняттям, ніж прежде.Многіе користувачі інтернету давно користуються пошуковим сервісом Google. Компанія постійно пропонує ряд програм, які швидко завойовують популярність. Це і браузер Google Chrome, і незрівнянна географічна програма Google Earth (Планета Земля), і ряд інших. Порівняно недавно з'явився новий сервіс і однойменна програма - Picasa, яка дозволяє легко впорядкувати і відредагувати наявні у користувача фотографії, а також з легкістю обмінюватися ними через інтернет. Також програма дає можливість створити слайд-шоу на комп'ютері користувача. Установка програми досить проста. Потрібно зайти на сайт компанії Google і завантажити безкоштовно програму Picasa. Установка відбувається в автоматичному режимі. Для запуску програми потрібно активувати ярлик на робочому столі. При першому запуску програма сама перегляне ваш жорсткий диск на наявність фотографій і внесе їх у свою базу даних для швидкого доступу. Щоб з наявних фотографій зробити слайд-шоу, бажано для спрощення роботи зібрати потрібні вам фото в одній папці. Потім в заголовку або назві папки з відібраними фотографіями натиснути кнопку «Відтворити». На екрані розпочнеться показ фотографій в режимі слайд-шоу. Під час перегляду можна вибрати ряд параметрів, таких як зміна кадрів в секундах, присутність спецефектів у вигляді вибору переходу від однієї до іншої фотографії, а також додати музичний супровід під час перегляду. Для цього потрібно в меню «Інструменти» вибрати вкладку «Параметри», потім «Слайд шоу» і встановити прапорець навпроти «Відтворювати музику під час слайд-шоу». У діалоговому вікні вкажіть шлях до музичних файлів і виберіть улюблену мелодію. Музика з цієї папки буде відтворюватися до закінчення слайд-шоу. Якщо за часом відтворення фотографій виявиться більше, ніж тривалість всіх мелодій, то відтворення музики розпочнеться з першої песні.Также в режимі перегляду слайд-шоу доступна функція «Створити фільм». З її допомогою можна записати слайд-шоу на жорсткий диск, CD-R або DVD-R диски для перегляду на телевізорі. Досить натиснути на цю кнопку і програма Picasa створить в автоматичному режимі відеофайл.

Слайдшоу - відеоряд, що складається з статичних зображень, що змінюють один одного з певною періодичністю. Для того щоб зробити цей відеоряд більш цікавим для глядача, до нього можна додати звуковий супровід. Існують програми, призначені саме для створення слайд-шоу, але, якщо у вас немає бажання встановлювати їх на свій комп'ютер, можна зробити те ж саме, використовуючи редактор Movie Maker.
Вам знадобиться
  • - програма Movie Maker;
  • - файли із зображеннями;
  • - файл з музикою.
Інструкція
1
Підготуйте до роботи вибрані для слайд-шоу картинки. Для цього створіть нову папку і скопіюйте туди всі потрібні зображення. У цю ж папку помістіть файл з музикою.
2
Виділіть все скопійовані в папку об'єкти поєднанням Ctrl + A і перетягніть їх у вікно редактора Movie Maker за допомогою мишки.
3
За допомогою мишки перетягніть звуковий файл на монтажний стіл. В програмі Movie Maker монтажний стіл може бути представлений у вигляді шкали часу і розкадровки. Перемикатися між цими режимами можна за допомогою поєднання Ctrl + T. Виберіть режим шкали часу.
4
Командою «Назви і титри», яку можна знайти в меню «Сервис», відкрийте вікно налаштувань титрів. Напишіть назву вашого слайд-шоу, використовуючи опцію додавання назви перед фільмом. Шрифт напису, її колір і те, як вона буде переміщатися по екрану, можна налаштувати за допомогою переліку «Додаткові можливості». Після закінчення настройки назви натисніть на напис «Готово».
5
Почніть по одному додавати картинки на шкалу часу. Для цього виділіть зображення у вікні програми, якшо по ньому мишею, і натисніть Ctrl + D. За замовчуванням тривалість статичного зображення, доданого на шкалу часу в Movie Maker, визначається настройками. Для зміни або перегляду цих налаштувань скористайтесь опцією «Параметри» з меню «Сервис». Клацніть по вкладці «Додаткові параметри». Змініть, якщо необхідно, тривалість зображення і переходу.
6
Тривалість окремої картинки з майбутнього слайд-шоу можна змінити вручну. Для цього потягніть мишкою за край зображення на шкалі часу.
7
Додайте ще кілька зображень в слайд-шоу і, включивши відтворення кнопкою, розташованої під вікном плеєра, перегляньте результат. Якщо потрібно, змініть тривалість знаходження картинок в кадрі.
8
Для того щоб слайд-шоу стало ще динамічніше, вставте переходи між картинками. Для цього перейдіть в режим розкадровки та виберіть опцію «відеопереходів» з меню «Сервис». Щоб вибрати підходящий перехід, виділіть його у вікні програми і подивіться превью в плеєрі. Вподобаний перехід перетягніть на прямокутник, розташований між кадрами.
9
Перегляньте вийшло слайд-шоу. Переконайтеся, що окремі зображення змінюють один одного в такт підібраною музиці. Якщо потрібно, замініть переходи. Для цього в режимі розкадровки виділіть редагований перехід між кадрами і натисніть кнопку Delete. На місце вилученого переходу вставте більш підходящий.
10
Збережіть вийшло слайд-шоу за допомогою опції «Зберегти файл фільму» з меню «Файл». Якщо у вас є аккаунт в одній із соціальних мереж або на відеохостингу, можете завантажити вийшло відео в один зі своїх альбомів або каналів.