Як розвинути пластичність.

Пластичное і гнучке тіло робить рухи і ходу жінки граціозною і красивою. Кожна представниця прекрасної статі мріє розвинути в собі подібні фізичні здібності. Досягти відмінного результату може кожна, якщо не рідше 3 разів на тиждень займатися розтяжкою або йогою. Включити вправи на розвиток пластичності також можна в свою ранкову зарядку, тоді хороших результатів ви досягнете протягом декількох тижнів.
Інструкція
1
Сядьте на підлогу, ноги зігніть в колінах, розведіть їх максимально в сторони, стопи з'єднайте, і присуньте їх ближче до паху. На вдиху потягніться верхівкою вгору, з видихом опустіть корпус до підлоги, вперед тягніться грудьми. Закрийте очі, уявіть, що ваша груди стала дуже важкою, і своєю вагою буквально тягне вас вниз. Стегна постарайтеся максимально розслабити, спину не округляйте. Зафіксуйте позу на 3 хвилини, потім на вдиху повільно поверніться у вихідне положення.
2
Розведіть ноги в сторони, носочки потягніть на себе, долоні покладіть перед собою. На вдиху потягніться вгору, з видихом нахиліться вперед грудьми. Затримайтеся в цій позі на 3 хвилини. На вдиху підніміть корпус вгору, руки витягніть над головою. З видихом руки опустіть, ляжте на спину і розслабтеся.
3
Ляжте на правий бік, спираючись на обидві руки. На вдиху притягну ліве коліно до грудей, захопіть лівою долонею ступню, і потягніть ногу вгору, повністю розгинаючи коліно. Зафіксуйте положення на 2-3 хвилини. Не опускаючи ноги, перекотіться на спину, захопіть ліву ступню обома руками, і продовжуйте тягнути ногу на себе. Після закінчення 2 хвилин, на вдиху опустіть ногу на підлогу. Переверніться на лівий бік і повторіть вправу.
4
Ляжте на спину, ноги зігніть в колінах, долоні розташуйте близько плечей. З вдихом підніміть все тіло вгору, випрямляючи руки і ноги. Зафіксуйте позу «містка» на 1 хвилину, потім з видихом поверніться у вихідне положення. Притягну коліна до грудей, обхопіть їх руками, округлятимете спину. Робіть перекати від верхівки до ступень протягом 2 хвилин. Потім ляжте на підлогу і повністю розслабтеся.
Приємно відчувати себе граціозним і гнучким. Пластичність рухів надає людині чарівності і шарму. Розвинути ж її вам допоможе один з напрямків фітнесу - стретчинг.
Вам знадобиться
  • Коврик, абонемент у фітнес-клуб
Інструкція
1
Займіться стретчингом. Для цього запишіться на заняття, але можна займатися і самостійно. Спеціально підібрані вправи допомагають вам вирішити два головні завдання: повільне і плавне розтягування м'язів і зміцнення всього тіла. Розтягування м'язів призводить до того, що ваше тіло худне, набуває гнучкість і пластику. Ви знаходите красиву поставу. Крім того, ці заняття абсолютно не травматичні і не погіршують серцеву діяльність, а скоріше навпаки.
2
Розтягуйтеся правильно. У цих вправах важлива не кількість, а якість. Обов'язково концентруйтеся на тій групі м'язів, яку розтягуєте. Кожне положення тіла повинно утримуватися не менше 30 секунд. Якщо ви добре натреновані, то тримайте позу до півтори хвилини. Ніколи не розтягуйте м'язи до відчуття болю або появи судом. Приймайте стійкі положення тіла, що виключить можливість травм. Фокусуйтеся на диханні. Всі вправи, крім нахилів тулуба, виконуйте на вдиху. При нахилах тулуба необхідно видихати. Дихати слід плавно і рівномірно.
3
Запам'ятайте кілька простих вправ. Встаньте рівно, злегка зігнувши коліна, при цьому ноги розташуйте на ширині плечей. Спочатку підніміть вгору праву руку і потягніть її протягом 30-40 секунд. Далі надайте руці вільно впасти вниз і розслабтеся. Те ж саме виконайте лівою рукою. Повторіть 6-8 разів.
4
В положенні лежачи на спині зігніть ноги в колінних і кульшових суглобах. Руки розведіть в сторони. При цьому кут між рукою і тулубом повинен становити 90 градусів. Плавно і повільно опускайте ноги то вправо, то вліво, не відриваючи п'ять від підлоги. Тримати положення ніг необхідно 45-50 секунд. Виконайте вправу 6-8 разів.
5
Схрестите ноги перед собою, сидячи на підлозі. Зчеплені в «замок» руки потягніть вгору. На 50-60 секунд затримайте положення. Виконайте 5-6 разів.