Як зробити менше ніс за допомогою макіяжу. Як зробити макіяж що б Скрит великий ніс.

Для того щоб візуально зробити менше ніс , необхідно вдатися до деяких хитрощів мейк-апу. Візуально підкоригувати великий ніс можна, використовуючи в різних варіаціях темні і світлі тони. Тональний крем - найдоступніше і ефективний засіб для корекції ніс а. Основний тон повинен відповідати кольору шкіри і два додаткових тони - один на півтону світліше і один на півтону темніше.
Інструкція
1
Широкий ніс . Нанесіть світлий тон на пере ніс Іцу і на спинку ніс а, крила ніс а повинні бути на півтону темніше.
2
Довгий ніс . Нанесіть на пере ніс Іцу світлий тон, а кінчик ніс а затемните тональним засобом на півтону темніше.
3
Великий ніс . Нанесіть тональний крем на півтону темніше кольору шкіри обличчя.
4
Ніс з горбинкою. Виправити ніс , зорово випрямивши горбинку, допоможуть паралельні лінії з двох сторін на півтону темніше основного кольору шкіри. Відстань між лініями впливає на ширину спинки ніс а - чим ближче, тим тонше буде здаватися ніс . Далі спинку ніс а потрібно освітлити на півтону. Важливо пам'ятати, що лінії кордонів між тонами не повинні кидатися в очі, необхідна ретельна растушевка, але і тут потрібно бути обережним, т.к. кордони мають бути злегка помітні.
5
Кілька загальних правил: Жирний блиск на ніс у дуже сильно привертає увагу. Усунути проблему допоможе звичайна компактна пудра. Краще її використовувати прозору, т.к. вона не закриє всі старання по візуальної корекції ніс а.
6
Також щоб відвернути увагу від ніс а, створюючи макіяж, потрібно зробити акцент на великі очі - тоді в пропорції обличчя буде певний баланс.
7
Пропорції особи порушуються, якщо деякі частини мають невеликі недоліки. Якщо верхня губа тонка, то ніс буде здаватися довшим, ніж маскувати ніс , краще підкоригувати верхню губу, зорово збільшивши її за допомогою контурного олівця і блиску для губ. Блиск для губ візуально додає губам об'єм, а олівець допоможе додати ту форму губ, яка подобається, при цьому слід використовувати тільки світлі відтінки.