Як створити своє туристичне агентство. ткрістіческое агенство створення.

Нерідко підприємці опиняються перед вибором: в якій області спробувати свої сили? Однією з найбільш затребуваних донині є сфера туризму. Щоб відкрити власну туристичну фірму, насамперед необхідний чіткий алгоритм дій.
Вам знадобиться
  • доступ в Інтернет,
  • телефон,
  • кошти на першій час роботи агентства
Інструкція
1
Складіть бізнес-план свого проекта.Подробное бізнес-планування варто провести і проаналізувати ще задовго до початку його здійснення. У ньому обов'язково повинні бути позначені наступні питання: стратегія розвитку (маркетинг), програма залучення клієнтів, витрати на обладнання, приміщення, рекламу та інші витрати (план бюджету). Але основне завдання - виявити відсоток ризику даного підприємства.
2
Знайдіть площу під офіс.Для починаючого підприємця оптимальною вартістю щомісячної оренди буде сума, рівна двом середнім окладів. Звичайно, приміщення буде невеликим, але в міру розвитку компанії площу можна буде розширити, знявши додаткові приміщення або переїхавши в будівлю неподалік.
3
Приступите до пошуків персонала.Найті грамотних співробітників - завдання досить складна. Необов'язково приймати на роботу тільки тих людей, хто володіє дипломом про вищу освіту за що вимагається спеціалізації. Найголовніші вимоги до кандидата - старанність і порядність. Що стосується організації бухгалтерського обліку, то спочатку не варто брати в штат фахівця на повний робочий день. Завдань в перший час для бухгалтера буде не надто багато, тому потрібно скористатися послугами прихожого спеціаліста або звернутися в вузькоспеціалізовані фірми.
4
Оформіть документи. Які документи потрібні при відкритті туристичного агентства, можна дізнатися у відповідних інстанціях. Наприклад, в Управлінні культури і туризму міста. Перелік документів також буде залежати від обраної форми діяльності. Якщо займатися реєстрацією самостійно не представляється можливим, слід звернутися до фахівців - юристам, які підготують відповідний пакет документів. Не варто забувати і про необхідність отримання ліцензії, що дозволяє діяльність в сфері туризму. Про порядки її отримання можна докладно дізнатися на офіційному сайті Федерального агентства з туризму.