Як зробити ніжки стрункими.

Мрієте про струнких ніжках? Цю мрію можна здійснити. Фізіологія кожної жінки індивідуальна, форма ніг і їх рельєф так само різні. В середньому при загальному надмірній вазі окремо ноги зробити стрункими проблематично. Так, для того що б позбавитися від зайвої ваги в цілому і з ніг зокрема, необхідно переглянути свій раціон.
Інструкція
1
З меню необхідно виключити або хоча б мінімізувати вуглеводи (хлібобулочні вироби, солодощі, цукор, макарони з м'яких сортів пшениці, картопля та інше). Меню необхідно збагатити свіжими овочами, зеленню і фруктами, пити більше рідини, краще мінеральної води. Порції їжі повинні бути маленькими, приймати їжу краще часто, але потроху. За 3 години до сну рекомендується утриматися від їжі, виняток становить кефір (одноденний) або несолодке яблуко. Страви необхідно заправляти рослинною олією, уникати споживання жирних та висококалорійних соусів і майонезів. Необхідно так само мінімізувати споживання солі, так як вона затримує рідину в організмі.
2
Для посилення ефекту з перших днів введення в раціон загальних обмежень необхідно почати заняття спортом.
3
У звичайному житті для стрункості ваших ніжок необхідно більше рухатися, тривалі прогулянки пішки сприятливо позначаються на зміцненні м'язів ніг, більше навантаження при ходьбі отримують литкові м'язи. Так само рекомендується відмовитися від використання ліфта і частіше підніматися і спускатися по сходах пішки, це прекрасно зміцнює передні і задні м'язи стегна, литкові м'язи і сідниці.
4
В літній період по можливості потрібно більше плавати і їздити на велосипеді, що не тільки сприяє стрункості ніжок, але і тренує м'язи всього організму, ці навантаження так само корисні для серця.
5
Сприятливий вплив на тонус ножних м'язів і сідниць надають присідання, махи ногами в сторони і стрибки. Важливо пам'ятати, що вправи, виконувані в швидкому темпі, сприяють спалюванню жиру, а вправи в повільному темпі з обтяженням, сприяють нарощуванню м'язової маси.
6
Якщо дозволить час, то кращим рішенням буде відвідування фітнес-клубу. Тут особистий тренер підбере індивідуальну програму занять, спрямовану на формування стрункості і рельєфності ваших ніжок.
7
Оптимальним рішенням може бути заняття степ-аеробікою в поєднанні з тренуваннями в тренажерному залі. Заняття фітнесом в сукупності із збалансованим харчуванням дозволять в найкоротші терміни позбавитися від зайвої ваги, відчути себе впевненіше в новому вигляді і надати стрункості вашим ніжкам.
Стрункі ноги - це результат комплексу фізичних вправ, збалансованого харчування і, можливо, антицелюлітних процедур. Якщо ви істотно схуднете, то антицелюлітні програми допоможуть вам швидко привести шкіру в тонус і «згладити» залишки жирового прошарку.
Інструкція
1
Виконуйте два види вправ: задля формування м'язової маси і на схуднення. Якщо ви будете давати ногам тільки «спалюють» навантаження, то навіть схудлими вони будуть виглядати не дуже привабливо. Стрункі ноги - це обов'язково підтягнуті і пружні м'язи.
2
Починайте заняття з розминки. Поставте ноги на ширині плечей. Нахиляйтеся вперед, ноги в колінах не згинайте. Постарайтеся дістати пальцями рук підлогу. Для полегшення вправи можна розсунути ступні дещо ширше. Виконайте 10-15 нахилів.
3
Ляжте на живіт, зігніть ноги, візьміться руками за стопи. Підніміть верхню частину тулуба і одночасно притягайте руками ноги в напрямку голови. Відчуйте натяг по передній поверхні стегон.
4
Ляжте на спину, підніміть ноги вгору, одну зігніть, другу руками притягайте до грудей до відчуття напруги в м'язі.
5
Приступайте до вправ на спалювання жирового прошарку. Виконуйте махи вперед, в сторону і назад з положення стоячи. Починайте з 10 повторень в кожному напрямку на кожну ногу.
6
Вперед піднімайте максимально випрямлену ногу, тоді ви будете добре опрацьовувати передню поверхню стегна. При махах в сторону стежте за тим, щоб ноги рухалися в одній площині з тулубом, без доглядів вперед або назад. При махах назад не допускайте напруги в попереку. Працювати повинна саме сідничний м'яз.
7
Замість махов можна бігати, стрибати на скакалці, їздити на велотренажері. Дуже ефективний вид занять - сайклінг (він же спінінг). Це високоінтенсивна тренування на велотренажері, в ході якої тренер змінює навантаження і швидкість, додає нахили корпусу, згинання рук, граничні прискорення. В результаті досягається проробка всього тіла, а м'язів ніг особливо.
8
Наступний етап - виконуйте вправи формування м'язової маси. Вони спрямовані не на надмірний ріст м'язів, а на їх зміцнення і досягнення красивого «тренованого» рельєфу. У цю групу входять класичні присідання, випади, присідання-пліє і станова тяга.
9
Поставте ноги на ширині плечей і виконуйте присідання - на вдиху вниз, на видиху вгору. Слідкуйте за тим, щоб спина була рівна, а живіт втягнутий. Вага тіла сместите на п'яти.
10
Присідання-пліє виконуються з наступного положення: ноги розставте трохи ширше плечей, ступні виверніть так, щоб вони стояли на одній лінії: шкарпетки назовні, п'яти всередину. Виконуйте глибокі присідання. У такій позиції добре опрацьовується внутрішня поверхня стегна.
11
Поставте ноги на ширині плечей, візьміть в руки невеликі гантелі, млинчик або гриф від штанги. Зафіксуйте спину рівно, втягніть живіт і виконуйте нахили вперед. Ви повинні відчути, як напружується задня м'яз. При більшому отягощении цю вправу формує красивий опуклий біцепс стегна і прибирає з нього «ямочки» на жировому прошарку, які часто помітні навіть на досить струнких ногах.
12
Всі вправи починайте виконувати в 2-3 підходи по 10 повторень, поступово збільшуючи кількість і навантаження. В кінці кожної вправи необхідно відчувати напругу і легку втому м'язів.
13
закінчити тренування розтяжкою, добре потягнувши всі робочі м'язи. Це забезпечить їх красиву довгасту форму.
14
Не забувайте про правильне харчування. Після тренування 2-3 години краще не їсти. Тоді організм буде використовувати внутрішні резерви.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=DNmveFo8NUA