Як зробити накладні нігті самим.

Найпростіший і доступний спосіб мати гарні й довгі нігті - це зробити самій накладні нігті . Такий процес не вимагає особливих навичок і великої кількості часу. Використовуючи необхідні матеріали та інструменти, можна без зусиль стати володаркою довгих і стильних нігтів.
Вам знадобиться
  • Тіпси, клей, інструменти для манікюру, антисептик, пилка для шліфування, лак.
Інструкція
1
Найважливішим фактором при самостійному нарощуванні нігтів за допомогою тіпсів є стан нігтів. Вони обов'язково повинні бути підготовлені до штучного нарощування. Вільному краю нігтя необхідно надати форму, відповідну під штучні нігті , а поверхня важливо добре відшліфувати.
2
Після того як нігті придбають правильну форму, їх потрібно знежирити і обробити дезінфікуючим засобом.
3
Далі, необхідно підібрати тіпси потрібного розміру для кожного пальця. При необхідності сторони штучного нігтя можна підпиляти, щоб вони виглядали природніше.
4
Потім, відсунувши паличкою кутикулу, потрібно нанести на всю поверхню нігтьової пластини спеціальний клей. Також він наноситься на внутрішню частину штучного нігтя. Консистенція клею залежить від структури натурального нігтя.
5
Починати приклеювати тіпси потрібно від вільного краю нігтя, не поспішаючи просуваючи їх до кутикули. Після чого необхідно вирівняти накладку і міцно притиснути штучний ніготь до натурального. Дуже важливо, щоб при приклеюванні між нігтями і типсами не було повітряних бульбашок, інакше триматися штучні нігті будуть погано.
6
Наступним етапом є укорочення типсів. Не варто відразу обрізати їх до необхідної довжини, краще залишити їх трохи довше. Адже в процесі підпилювання і надання необхідної форми можна занадто вкоротити ніготь.
7
Кордон між натуральним і штучним нігтем потрібно ретельно і акуратно відшліфувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=fOhRTlE1Ai8
Корисна порада
Перш ніж приступити до приклеювання штучних нігтів, необхідно провести їх обробку та правильно підібрати засоби для нарощування, щоб не пошкодити структуру натуральних нігтів.