Як малювати биків. Як намалювати бика відео.

Бик є одним із частих персонажів малюнків і може бути зображений у різному стилістичному вигляді за допомогою найрізноманітніших матеріалів. Цікаво також зобразити стадо биків .
Вам знадобиться
  • Папір для малювання, олівці, ластик, фарби.
Інструкція
1
Спочатку малюємо голову. Її можна зобразити у вигляді овалу або перевернутої трапеції. Потім внизу домальовує ніздрі. Це найбільш складний елемент, зображуємо його у формі кренделя або вісімки.
2
Приступаємо до малювання очей. Від їх виду залежатиме характер тварини. Чим більш вузькими будуть очі, тим більш хитрий вдача у бика. Очі можна зобразити у вигляді довгих щелочек або навпаки овальними або круглими. Також відзначаємо ніздрі у вигляді затемнених напівкіл.
3
Найбільш примітними в бику є його роги. Їх можна зобразити різної форми: півмісяць, два гострих трикутника і ін.
4
Приступаємо до прорісовиванія тулуба. Малюємо овал, розташований нижче голови по її центру в другій частині. Тоді бик буде повернутий трохи вправо. Знизу тулуба домальовує ноги, кожна з яких складається з двох паличок.
5
Можна подібним чином намалювати кілька биків , зображуючи стадо.
6
Вибираємо відтінки, які зображують биків . Наприклад, роги можна зробити світлими, майже білими, голову світлішою в коричневих тонах і темно-коричневе тулуб і ноги.
7
Зафарбовуємо всіх намальованих биків і прорисовуємо дрібні елементи: очі, ніздрі, виїмки на рогах, копита.
Зверніть увагу
Подібний опис лише спрямовує на те, як потрібно малювати бика. Якщо ви хочете зробити більш реалістичний малюнок, то необхідно спробувати намалювати тварина з фотографії, малюнка або натури.
Корисна порада
Якщо ви хочете зобразити бика збоку, то можна домалювати до тулуба ще один більш вузький овал, розташований трохи нижче.