Як пришити нашивку на форму. Як правильно нашивати нашивки на Міліцейко форму.

Нашивка є відзнакою у військових і організованих структур. Спочатку мова йшла про татуювання, потім в Середні століття почали використовувати нашивки-шеврони, які служили позначенням приналежності в службі. Водночас військові постійно стикаються з проблемою правильної нашивки шеврону на форму.
Вам знадобиться
  • Нашивка, голка, нитка, булавки, лінійка.
Інструкція
1
Перед тим як почати пришивати нашивку на кітель, слід пам'ятати, що всі нашивки мають різну форму і розміри. Крім того, шеврон може кріпитися на різні місця. Спеціальні нормативні документи можуть вказувати порядок нашивки шеврону.
2
Шеврон «Росія МВС» по нормативним документам повинен пришиватися на лівому рукаві обмундирування. Шеврон слід розмістити на відстані 8см від шва на плечі або згину до найбільш верхньої точки нашивки.
3
Нашивки, що свідчать про приналежність до різних служб і підрозділам повинні пришивати на правому рукаві по центру кишені, розташованого на рукаві. Правило поширюється на літню і зимову форму. На інших видах форми шеврон пришивається на правому рукаві з відступом в 8см від верхнього шва до верхньої частини шеврону.
4
Курсові нашивки курсантів навчальних закладів МВС мають прямокутну форму і пришиваються на лівий рукав, відступивши 20см від верхнього шва до верхньої точки нашивки.
5
Спочатку відміряється відстань від верхнього шва рукава і нашивка розміщується на вказаній відстані і верхній край закріплюється шпилькою.
6
Нижній край повинен бути пришитий таким чином, щоб при опущеною вниз руці нашивка розташовувалася йти на рукаві вертикально. Наколоти шпилькою нижній край нашивки.
7
Дрібними стібками всередину шеврон пришивається по контуру. При цьому нашивка повинна щільно прилягати до рукава.
Зверніть увагу
Якщо після пришивання тканина морщить, або шеврон не опинився розташований по центру рукава і строго вертикально, необхідно його перешити.
Корисна порада
Вибирайте колір ниток, відповідний кольору тканини.
Текстильні нашивки є не тільки відзнакою в різних організаціях, об'єднаннях і військових структурах, а й дуже популярні серед байкерів в Америці і Європі. Їх можна нашивати на одяг, головні убори, куртки або ще простіше наклеювати за допомогою праски, надаючи при цьому своєму іміджу якусь індивідуальність.
Вам знадобиться
  • - нашивка;
  • - голка і нитки;
  • - швейна машина;
  • - булавки;
  • - крейда або мило.
Інструкція
1
Ручний спосіб. Якщо у виробі, на яке буде нашивали нашивка, є підкладка, на час пришивання відсічі підкладку або прихопіть її стежками. Зріжте зайве від нашивки, але так щоб навколо неї залишилося 5-10 мм видимої частини. Якщо обріжете впритул до нашивці, вона може розпуститися.
2
Загніть краю нашивки урівень і притисніть теплою праскою. Основу на кутах можете підрізати. Нашивка повинна виглядати так, начебто вона вже нашита. Не використовуйте для цього гарячу праску. Зазвичай нашивки виготовляються з синтетичних матеріалів і при зіткненні з гарячою праскою можуть розплавитися.
3
Прикладіть нашивку до виробу, закріпіть її шпильками і приметайте білою ниткою. Після приміряйте куртку з наметала до неї нашивкою і переконайтеся, що нашивка пришита в потрібному місці і рівно. Пізніше просто неможливо буде вирівняти вигини або поміняти її положення.
4
Пришийте начисто: маленькими стібками обшийте нашивку по всьому краю. Після цього намочіть нашивку водою і ще раз пропрасуйте теплою праскою, щоб випарувалася вода - нашивка стане як влита.
5
Полумашінний спосіб. Ображати нашивку також як і в попередньому способі і прикладіть до місця, на яке думаєте її пришити. Милом або крейдою позначте початок і кінець накладання машинної строчки. Пристрочите частина нашивки зворотною стороною. Перегніть прістроченную частина нашивки навколо машинної строчки і далі дошейте руками. При такому способі пришивання машинний шов буде зовсім не видко.
6
Машинний спосіб. Ображати нашивку як у першому способі. Підігніть краю, але не впритул до корисної частини нашивки, а залиште 1-2 мм. Пришийте нашивку за залишені міліметри швом-зигзагом, так щоб він не закривав корисну площу нашивки. Отпарьте нашивку праскою. Для пришивання можете використовувати і звичайну поздовжню строчку, хоча така строчка й запобігти розтріпування країв нашивки, на відміну від шва-зигзага.