Як малювати китів.

Малювати тварин завжди доставляє певні труднощі. Однак це одне з найбільш захоплюючих занять. Малюючи тварин, людина починає усвідомлювати, наскільки різноманітний світ тварин. Особливо цікаво малювати ще маловивчений світ морських тварин. Сьогодні ми поговоримо про те, як малювати китів . Кіт є найбільшим морським ссавцем і вважається найбільш легким тваринам для малювання.
Вам знадобиться
  • Папір для малювання, прості олівці, ластик.
Інструкція
1
Спочатку необхідно намітити який розмір кита ви хочете отримати. Так як кит - найбільша тварина, то й малювати його краще на весь аркуш паперу. Намічаємо, де буде розташовувати голова з тулубом і хвіст. У нашому прикладі кит буде зображений горизонтально - саме в такому положенні він постійно перебуває. Малюємо великий овал для тулуба і домальовує до нього попереду голову у вигляді половини овалу.
2
Хвіст кита зазвичай дивиться вгору, тому ми зображуємо хвіст у вигляді довгого овалу, звуженого з одного боку і спрямованого трохи вгору. До овалу наприкінці домальовує плавник у формі рівнобедреного трикутника з скошеними кутами. Одночасно додає місце для очей і нижніх плавників.
3
Малюємо нижні плавники у вигляді подовжених трапецій. Прорисовуємо очей і верхню частину голови.
4
Тепер можна почати надавати киту обсяг. Для цього заштриховуєш нижню частину плавників, звернених до тулуба, і нижню частину хвоста.
5
На останньому кроці продовжуємо заштриховувати кита в його нижній частині, щоб надати тварині обсяг.
Зверніть увагу
Кит має більш об'ємне тулуб, тому не можна використовуватися навички в малюванні китів для відтворення інших риб і ссавців.
Корисна порада
Якщо ви не має навичок малювання, можна намалювати стилізований малюнок кита в формі дитячого малюнка. В цьому випадку зобразите китовий вус і фонтанчик у верхній частині.