Як зробити плаття пишним. пишні спідниці.

Дівчата в пишних сукнях на криноліні ще з 18 століття заворожували чоловіків своїм романтичним видом. А в п'ятдесятих роках 20 століття британська актриса і фотомодель Одрі Хепберн зробила пишні сукні ще більш популярними. Її вміння носити таке вбрання з великою грацією і витонченістю викликало у багатьох жінок того часу бурхливий бажання бути в усьому схожими на неї. І почалася мода на пишні спідниці. А так як зараз знову в моді «ретро 50-60-х років», то і сукні з великими шарудливими спідницями знову повертаються на вулиці міста. Можна купити такий наряд в магазині. Але є ще один варіант - зробити його самій в домашніх умовах!
Вам знадобиться
  • Спеціальна сітка, каркас, нитки, голки, спідниця в сборочку сонце або полусолнце.
Інструкція
1
Тверда сітка. Жорстка сітка може бути різною, з малюнком, без малюнка. Але у неї є чудова якість - вміння тримати форму. Можна вшити сітку, починаючи з лінії згину, в районі талії, і зробити такий довжини, яка вам підходить.
2
Каркас з дроту - кринолін. Ще один спосіб. Якщо виникло бажання зробити своє плаття ще більш пишним, то каркас із дроту, якраз підійде. Форма каркаса виконується за власним бажанням і залежить від того, який пишноти вам потрібно плаття .
3
Одягніть ваш каркас або сітку на талію, а зверху вільне плаття . За рахунок каркаса, ваше плаття відразу ж перетвориться і стане пишним.
Зверніть увагу
Каркас з дроту теж вимагає до себе пильної догляду. Намагайтеся не притулятися до жорстких поверхнях, щоб ні пом'яти якусь сторону, інакше потім доведеться його вигинати.
Корисна порада
Щоб додати своєму платтю більш жорсткий і пишний вигляд, його можна накрахмалить. Крохмалити плаття потрібно акуратно, щоб не залишити розлучень. Для цього є спеціальні балончики, які рівномірно наносять розчин на сукню. Не всі матеріали придатні для нанесення крохмалю.