Як зробити зачіску в стилі 60-х. зачіски 60 х років Як зробити.

Якщо хочете зробити модну зачіску , не обов'язково гортати глянцеві журнали, дивитися новини про останні тенденції моди чи бігти в салон краси. Досить заглянути в фотографії маминої молодості, і тоді стане ясно, яку зачіску краще зробити на випускний, весілля, романтична вечеря або просто зустріч друзів. Сьогодні в моді зачіски 60-х років.
Інструкція
1
Зачіски в стилі 60-х - це практичні, універсальні зачіски, вони прекрасно підійдуть для всіх типів волосся і для будь-якої довжини. За допомогою мусу, гребінці, шпильок, невидимок, стрічечок і обідків можна зробити будь-який тип зачісок в цьому стилі . Фахівці радять, як зробити зачіску в стилі 60-х років не традиційним способом. Для того щоб створити зачіску , потрібно зібрати ретельно волосся на потилиці, не в один хвіст, як це зазвичай робиться, а в кілька пучків. Цей спосіб створює додатковий обсяг.
2
Спочатку волосся потрібно розділити центральним проділом від вуха до вуха. В зоні потилиці потрібно виділити п'ять секторів у вигляді ромбів, які збираються в пучки волосся і закріплюються гумкою. В тім'яної зоні в центрі біля проділу начісувати пасмо волосся, вона і задає основний обсяг зачіски.
3
Зафіксовану начесать пасмо укладається в потиличну зону між пучків волосся. Наступну прядку слід гладко вичесати і накрити начесать пасмо. Ця пасмо надає естетичний вигляд зачісці і приховує допущені похибки.
4
Далі ділимо на дві частини волосся фронтальної зони. Одну з них розчісуємо і закріплюємо шпилькою до потиличної зоні, друга пасмо укладається також.
5
Якщо є чубчик, її можна зафіксувати лаком в будь-якому положенні. Обсяг цієї зачіски утримують хвости, тому це прекрасна можливість пощадити шкіру голови від величезної кількості шпильок.
6
Можна зробити зачіску в стилі 60-х традиційним способом. Для цього потрібно відокремити частину волосся спереду і зібрати волосся у хвіст ззаду. Хвіст розділити на кілька пасом, щоб додати об'єм, кожне пасмо начесать, закрутити по одній і закріпити невидимками у вигляді півкола.
7
Решту волосся також потрібно начесать, скрутити і закріпити в півколо. Потім волосся розподіляються, розгладжуються і останній штрих - обідок, стрічечка або обруч.
8
Прекрасно підійде це стиль зачіски для жінок, у яких дуже тонке волосся. Для того щоб зробити зачіску , потрібно розділити волосся у лоба на дві рівні частини з рівним по центру проділом, волосся спустити в низ. За допомогою шпильок приколоти на тімені волосяну підкладку (шиньйон), волосся зі скронь і потилиці зачесати вгору і оповити навколо волосяний підкладки, підвернути і за допомогою шпильок закріпити.
9
Після того як основна частина готова, потрібно надати естетичний вигляд передніх пасом, пригладивши їх за допомогою косметичних фіксаторів.
В 60-і роки минулого століття надзвичайно популярною стала зачіска «Бабетта». Дами намагалися скопіювати її, дивлячись на однойменну героїню Бріжит Бардо у фільмі «Бабетта йде на війну». Сьогодні точна копія такої укладки може виглядати дещо старомодно. Але на її основі можна зробити стилізації, які нагадуватимуть про 60-х .
Інструкція
1
Вимийте волосся. Жирні локони в начосі дуже швидко втратять форму. Висушіть їх феном. Якщо у вас густа, важка шевелюра, під час сушки нахиліть голову і направляйте струмінь гарячого повітря на корені.
2
Сухе волосся розділіть на кілька частин. Спереду і з боків відокремте по пасмочці товщиною 1 см, згорніть їх в джгути і закріпіть шпильками.
3
Залишилася копицю також розбийте на окремі «секції». Кожне пасмо потрібно буде начісувати окремо. Рухайтеся при цьому від верхівки до потилиці. Візьміть першу пасмо, підніміть її вгору. Рухом зверху вниз акуратно проводите по волоссю. Спочатку зробіть начісування, відступивши від коренів на сантиметр, потім підніміться на сантиметр вище. Такими відрізками начешіть всю прядку до кінчиків. Закріпіть результат лаком максимальної фіксації. Обробіть таким чином всю масу волосся на маківці і на потилиці. Все начесало пасма зберіть в одну копицю, кінці волосся підігніть і закріпіть невидимками. Волосся можна підігнути вниз або набік. В результаті у вас повинен вийти акуратний валик.
4
Неначесаннимі волоссям, які залишилися навколо валика, потрібно рівномірно закрити начісування. Для цього розпустіть згорнуті джгутами пасма і розчешіть їх гребінцем з частими зубами. Волосся у шиї підніміть вгору, закріпіть у верхній частині валика невидимками або шпильками. Потім так само зафіксуйте волосся з боків, в останню чергу опустіть вниз і прішпільте під валиком верхню частину волосся. Підстава зачіски можна прикрасити широкою стрічкою, що поєднується з кольором одягу.
5
Волосся не обов'язково збирати в акуратну зачіску. Можна зробити начісування, розподілити по ньому передні і бічні неначесанние пасма, а волосся під валиком залиште розпущеним. Надати зачісці демократичність можна, випустивши кілька пасом у скронь або попередньо створивши кучері.
6
Якщо у вас недостатньо густе волосся, використовуйте готову «бабетту» - накладку з штучного волосся, яка кріпиться шпильками.