Як зробити одяг для собак. Як зробити собаці одяг.

В наш час для собак було придумано і випущено багато різноманітного одягу. Щоб ваш пес не мок під дощем, не мерз від холоду, можна придбати непромокальний костюм, тепле пальто, светр, джемпер. Для маленьких модників і модниць існує багато моделей суконь, сарафанчиків, футболок, штанців, комбінезонів. Щоб лапи вашого вихованця не дратували солі і хімікати, знадобиться взуття. Одяг та взуття для собак не складно зшити або зв'язати своїми руками. Головне - визначитися з фасоном, підібрати тканину, вміти в'язати або шити, проявити фантазію.
Вам знадобиться
  • Викрійка вироби, ножиці, нитки, спиці, пряжа, швейна машинка.
Інструкція
1
Сукня трікотажное.Потребуется трикотажна тканина, яка буде добре тягнутися. Зніміть мірки з собак і - обхват грудей, обхват шиї, довжина собак і від холки до хвоста. Збільште викрійку до потрібного Вам розміру. Перенесіть викрійку на ткати, залиште припуски на шви. Виріжте деталі. Комір складається з 2 деталей. Складіть разом поличку і спинку і зробіть шов по лініях АБ і ВГ. Обробіть краю.
2
Складіть деталі коміра лицьовою стороною всередину, прострочіть. Потім його виверніть і ушийте в горловину виробу. Прострочіть кожен рукав по лінії ОД. Складіть рукав навпіл і вставте його верхню точку сточке В. Зробіть шов.
3
В'язаний світер.Дліна спини собачки 22 см і обсяг грудей 34 см. Наберіть на кругові спиці 60 петель. Зв'яжіть лицьовій гладдю по колу 20 рядів. Для пройм рукавів закрийте по 6 петель. На перед светри залишилося 12 петель.
4
Далі для спинки зв'яжіть ще 16 рядів, для перед - 24 ряду. Замкніть в'язання в коло і зв'яжіть ще 3 см лицьовій гладдю. У кожному наступному ряду 9 і 10 петлю зв'яжіть разом. На спицях повинно залишитися 36 петель. Зв'яжіть ще 8 рядів не збавляючи петлі і закрийте.
Корисна порада
Тканина для гардероба собаки повинна бути легкою, міцною, що не промокати, добре пропускати повітря.