Як зберегти дерева.

Дерева очищають повітря і є невід'ємною частиною нашого світу. Зелені насадження необхідні в містах, інакше населення може просто загинути від різних викидів, вуглекислого газу та інших продуктів розпаду своєї життєдіяльності. Сьогодні перед людством стоїть важливе завдання, що полягає в збереженні лісу і дерев зокрема. Як же її вирішити?
Інструкція
1
По-перше, потрібно багаторазово підсилити охорону не тільки лісових масивів і природних заповідників, а й відносно невеликих деревних скупчень, тому що чим більше дерев буде збережено, тим краще. В даний момент часу охорона лісу залишає бажати кращого і вимагає негайної реформації. Лісники не справляються з великим обсягом роботи, а спеціалізованого патруля з охорони лісів просто немає. А скільки великих пожеж вдалося б уникнути, якби вони були вчасно попереджені.
2
По-друге, потрібно зменшити частку використання деревини в промисловості, так як саме з цієї причини лісу вирубуються з величезною швидкістю. Щоб це стало можливим, потрібно зменшувати кількість паперової продукції та виробів з дерева, а так же виключити застосування дерева, як палива. Так як це практично неможливо зробити, треба заповнювати вирубані ліси. Необхідно активно займатися посадкою саджанців дерев в межах міста, в лісопаркових зонах, у дворах і т.д. Кожна людина зобов'язана внести свій вклад в озеленення планети.
3
По-третє, на місці кожного зрубаного дерева треба садити кілька нових, це допоможе уникнути виснаження деревних ресурсов.І зрештою, перебуваючи в лісі, потрібно дотримуватися кількох нескладних правил: 1) Не використовувати для багаття живі дерева, в лісі завжди достатньо хвороста.2) Чи не розпалювати багаття поблизу дерев, а вибрати для цього поляну і по можливості захистити пламя.3) Не палити в лісі.