Як зробити зачіску з ефектом мокрого волосся. Як зробити мокрий ефект з шампуні.

Сьогодні актуальними і модними є всілякі креативні зачіски. Однією з їх різновидів є зачіски з ефектом мокрих волосся. Такий ефект створює видимість щойно вимитого голови, а отже і свіжості. Як же зробити зачіску с ефектом мокрих волосся, розповідають професіонали своєї справи.
Інструкція
1
Це аж ніяк не означає, що потрібно виходити в суспільство і на вулицю з реально мокрими волосся ами. Щоб створити такий ефект, потрібно виконати наступні дії. Ретельно помийте голову з шампунем. Після цього скористайтеся бальзамом, відповідним вашому типу волосся. Це додасть волосся ам гладкості і шовковистості.
2
Висушіть волосся и природним способом або за допомогою фена для скорочення часу процедури. Варто відзначити, що сушка феном набагато шкідливіше для структури волосся, ніж природна.
3
За допомогою гребінця нанесіть спеціальний гель, який зволожує волосся и і створює ефект мокрого волосся.
4
Покладіть волосся и в зачіску , при необхідності використовуйте шпильки і заколки.
5
Закріпіть отриману зачіску , використовуючи лак для волосся, якщо це потрібно.
6
При створенні подібної зачіски необхідно мати на увазі, що є спеціальні рідини або гелі, які вже передбачають фіксацію зачіски, а є й такі, які тільки створюють ефект вологих волосся. Лак для волосся варто використовувати тільки для другого виду засобу. Перший засіб не вимагає застосування лаку, тому що крім ефекту мокрого волосся воно передбачає можливість фіксації зачіски.
7
Більш того, слід мати на увазі, що не можна використовувати одночасно засіб для досягнення ефекту мокрого волосся і засіб для створення і фіксації обсягу. Адже вони прямо протилежні одна одній по своїй дії і результату. В результаті ні того, ні іншого ефекту не вийде.
8
Окрім можливості досягнення такого ефекту в домашніх умовах, можна скористатися послугами перукарських салонів. До речі, на сьогоднішній день ці послуги є досить поширеними. Адже мода, незважаючи ні на що, диктує свої правила. І сьогодні знаходиться багато охочих зробити зачіску с ефектом мокрих волосся.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T8vuWOco3g0