Як зробити синю троянду. покраска троянди київ.

Вже багато років генетики і квітникарі намагаються вивести сині троянди, але від природи троянда не містить в собі ген синього пігменту, а значить її пелюстки не можуть мати сині відтінки. Але вченим селекціонерам з Японії все ж вдалося виростити сині троянди шляхом довголітньої роботи і схрещування з іншими рослинами. Хоча існує й інший спосіб забарвлення троянд, більш легкий і швидкий, що доступний кожному з нас.
Вам знадобиться
  • Біла троянда, сині чорнило, вода, банку
Інструкція
1
Процес фарбування троянди нескладний і часом займає від 15 годин до доби. Необхідно взяти білу троянду і попередньо зрізати листя, інакше вони теж піддадуться забарвленні, а бутон буде довше фарбуватися.
2
Налийте в банку сто грам води кімнатної температури і додайте чорнила. Добре перемішайте воду. Консистенція фарби повинна бути на тон темніше ніж очікуваний колір троянди.
3
Срежьте близько сантиметра по діагоналі від стебла. Це необхідно для кращої гідратації, тобто вбирання води.
4
Поставте троянду в фарбовану воду мінімум на 15 годин. Стебло необхідно занурити на рівень близько трьох сантиметрів. Не забувайте періодично дивитися, як забарвлюється троянда, так як вона може увібрати в себе фарбу більше, ніж ви очікуєте. Як тільки бутон забарвиться, витягнете троянду і поставте в звичайну воду.
Корисна порада
Від кольору і якості води залежить колір і якість троянди. Намагайтеся робити воду, насичену кольором, інакше Профарбовують ваш квітка буде довше за часом; Чим більше залишите листя на стеблі, тим довше буде фарбуватися бутон; Листя на стеблі, як правило, фарбуються теж, але іноді вони залишаються зеленими. Тому можна спочатку забарвити троянду, а тільки потім дивитися, наскільки прокрашени листя і непотрібні зрізати; Існує більш швидкий спосіб фарбування пелюстків - з балончика, але тоді троянда вбере разом з кольором ще й запах фарби, який не вивітрюється. А забарвлення через стебло зберігає її первісний природний запах. Але вода все ж містить фарбу і є хімічним розчином, тому на довгий цвітіння бутона сподіватися не варто.