Як розмалювати дитячу. Як можна разресоватьт шпалери в десткой комноте.

Кожному з батьків хочеться, щоб дитина в своїй кімнаті почувався спокійно і радісно. Турботливі мама і тато інстинктивно вибирають для дитячої веселі світлі шпалери і яскраву меблі. А можна взагалі поселити дитину в казку, якщо замість звичайних шпалер розмалювати кімнату візерунками і картинками з казок.
Вам знадобиться
  • - Однотонні шпалери;
  • - Губки для трафаретів;
  • - Шевський ніж;
  • - Вугілля або олівець;
  • - Фарби - найкраще гуаш;
  • - Мел і клей для грунтовки;
  • - Лак.
Інструкція
1
Оклейте дитячу однотонними шпалерами. Неважливо, якого вони будуть кольору, але краще брати світлішою. Підійдуть і шпалери з дрібним і не дуже яскравим малюнком. Можна одну або дві стіни обклеїти шпалерами потаємні, а решта - світлими.
2
Можна розмалювати одну стіну, а можна і всі чотири, в залежності від того, які меблі і в якій кількості буде перебувати в кімнаті. Розмітьте місця, де стоятиме стіл, шафа, диван і все інше. Ці місця залиште незафарбованими. Орнамент можна зробити і по всій кімнаті - наприклад, по низу і верху стін або як рамок для «картин».
3
Намітьте лінії для орнаменту. Вони повинні вийти строго вертикальними або строго горизонтальними, тому рекомендується використовувати довгі рейки і кравецькі металевий кутник. Орнамент відразу малювати не потрібно, тому що при роботі над картинами може потекти фарба, і вся праця піде нанівець.
4
Загрунтуйте поверхню, на якій буде картина. Можна змішати дрібно товчений крейду з шпалерним клеєм і нанести грунт товстої малярської пензлем. Дайте грунту висохнути.
5
Підберіть підходящу листівку або зробіть ескіз. Можна намалювати казкових героїв - Буратіно, Чіполіно, Зайця і Лисицю, гномів з Білосніжкою і взагалі всіх, чиї пригоди любить ваш малюк. Можна відправити його в космічну подорож на ракеті. Головне, щоб на картинках не було ніяких негативних героїв. Карабас-Барабас навряд чи заспокоїть вашого малюка перед сном. Картину можна зробити на комп'ютері і розбити на клітинки, якщо ви не дуже впевнено почуваєте себе в якості художника. Можна взагалі використовувати мультимедійний проектор або старовинний діаскоп. Поставте потрібну картинку, спроектуйте її на стіну і обведіть силуети.
6
Красок буде потрібно багато, тому купите відразу великі банки або декілька коробок. Спочатку розфарбуйте фон. Взагалі малюйте спочатку найбільші поверхні, послідовно переходячи до більш дрібним. Постарайтеся поточнее підібрати кольори, щоб на одній деталі не було надто великої розбіжності. Краще розвести фарбу потрібної густоти в окремій баночці, ніж кожен раз вибирати концентрацію прямо на картині.
7
Намалювавши всі картини, переходите до орнаментів. Їх не обов'язково малювати. Можна вирізати з губок різні елементи і зробити орнамент штампуванням. Найкраще для цієї мети підійдуть поролонові мочалки для посуду, одна сторона у яких щільна. Виріжте листики, зірочки, квіточки. Виберіть, в якій послідовності і якими кольорами ви розташуйте їх в орнаменті. Можна злегка намітити місця. Бажано, щоб для елемента одного кольору був свій штамп. Нанесіть спочатку один вид елементу по всій довжині орнаменту, потім інший і третій. Після нанесення кожного елемента дайте фарбі висохнути. Покрийте ваш твір лаком або захисною плівкою.
8
Можна залишити в кімнаті куточок, не заповнений нічим. Нехай дитина сама трохи порісуйте на стіні точно так само, як це зробили ви.
Корисна порада
Загрунтувати поверхню можна і водоемульсійною фарбою. Білі шпалери можна залишити і без грунту, гуаш чудово на них ляже; Якщо ви розмальовували кімнату олійними фарбами, можна обійтися і без лаку. Гуаш може бруднитися, тому її треба чимось покрити. Замість лаку можна використати прозору захисну плівку; Можна зробити повеселее і підлогу. Якщо обклеїти підлогу набивної тканиною, загнавши її під плінтус, а після покрити лаком - вийде галявина.