Як зробити дерев'яну перегородку. перегородки з гіпсокартону дизайн.

Якщо ви вирішили розділити вашу кімнату або просто внести в неї новий елемент декору, спеціальна дерев'яна перегородка - це самий простий і зручний спосіб вирішити відразу обидва ці завдання. Є декілька хитрощів, які дозволять вам зробити перегородку правильно, затративши при цьому мінімум коштів і зусиль.
Інструкція
1
Визначтеся з розмірами перегородки. Вона не повинна бути занадто великою, щоб не заважати переміщенню і не виглядати занадто громіздкою. Але й занадто маленькою перегородку теж робити не варто: в такому випадку навіть найкрасивіша конструкція мимоволі викликає відчуття неохайності і недоконаності.
2
Виберіть матеріал. Якщо ширина вибраної вами перегородки перевалює за 10-15 сантиметрів, не робіть її цільної - на це піде дуже багато коштів. Набагато вигідніше в вашому випадку зробити порожнисту модель з товстого фанерного листа, який потім можна пофарбувати або обшити тканиною. В інших же випадках вибирайте дерево, в залежності від його зовнішніх якостей і того, де буде встановлена перегородка. Наприклад, якщо ви ставите її недалеко від кухні, де завжди підвищена вологість і більше шансів "промокнути", підберіть дерево, яке не боїться води. Якщо у вас це викликає утруднення, просто проконсультуйтеся з продавцем будівельного магазина, в якому ви купуєте матеріал.
3
Расчертите на стіні і підлозі, як і куди повинна встати перегородка. Слідкуйте за тим, щоб ваші креслення і реальна конструкція перебували на одному і тому ж місці.
4
Внесіть додатковий шарм і красу в вашу перегородку - зробіть вставки зі скла або кольорового пластику, в залежності від загального інтер'єру будинку. Купіть спеціальні кріплення і спробуйте зробити перегородку у вигляді "гармошки" - це зробить її більш мобільною і цікавою у візуальному сприйнятті. Не бійтеся експериментувати і все вийде.