Як зробити стрижку жіночу. Як зробити жіночу стрижку будинку.

Універсальна коротка стрижка може змінити зовнішність будь-якої жінки, акцентувати гідності її вигляду, зробити її молодше і красивіше. Виконати стандартну жіночу стрижку неважко, якщо у вас в руках будуть хороші перукарські ножиці, а також філіровочние ножиці для оформлення та обрамлення зачіски. Виконуйте стрижку на вологому волоссі.
Інструкція
1
Починаючи від центру лоба і закінчуючи найвищою точкою верхівки, проведіть вертикальний проділ і відчісуйте пасмо волосся шириною в 1,5 см. Чим густіше волосся, тим тонше повинна бути пасмо. Подколіте решту волосся зажимами і акуратно зріжте довжину пасма, зменшуючи довжину у напрямку до потилиці.
2
Зрізавши контрольну пасмо, починайте вичісувати паралельно їй інші пасма вертикальними проділами. Орієнтуючись на довжину контрольного пасма, зрізайте волосся пасмо за пасмом і час від часу перевіряйте їх загальну довжину, яка повинна бути однаковою. Підстрижіть тім'яну зону і переходите до стрижки скронь.
3
Скроневі пасма отстрігать за допомогою гребінця і ножиць на таку ж довжину, на яку ви отстрігалі тім'яні пасма.
4
Від однієї скроні до іншого по кругу рухайтеся навколо голови, отчесивая волосся, а потім починайте стригти нижню потиличну зону, звіряючись з довжиною вже підстрижених пасом.
5
Відчісуйте пасма як і раніше, вертикальними проділами. Чим ближче волосся до лінії росту на шиї, тим коротше вони повинні бути. Для краси ви можете зробити на потилиці тушевку волосся або звести їх «нанівець».
6
Ретельно розчешіть все волосся під кутом 45 градусів у напрямку росту, перегляньте стрижку , а потім зріжте волоски, які порушують її форму і фактуру. За допомогою філірувальних ножиць зробіть окантовку волосся, зачесати їх на обличчя по росту.
7
профілюючими волосся по всій голові на 2-3 см звичайним класичним або сучасним способом. Додатково ви можете вистригти чубок і профілювати її.