Як малювати одяг і моделей. Як намалювати модель для одягу.

Яка дівчисько, а часом і хлопчисько, не мріє стати дизайнером. Адже тільки й чути, як прославляють на весь світ Гуччі і Версачче. Багато мріють про таке життя, яку ведуть знамениті модельєри. Але для початку треба елементарно навчитися малювати одяг і моделей. Пригадується для цього, звичайно, талант.
Вам знадобиться
  • Папір, олівець, ластик.
Інструкція
1
Для того щоб малювати моделей, необхідно чітко уявляти, на чому саме планується акцент. Якщо це буде показ мод або окремо предмета одягу, то слід продумати позу, в якій ви будете малювати модель, а потім прикинути пропорції і расчертить лист, як для звичайного зображення людини в повний зріст.
2
Деталі обличчя в даному малюнку, як правило, не мають значення. Головне - точно відобразити тіло людини, на якому буде зображена одяг.
3
Пам'ятайте, що в певних позах на деяких ділянках тіла утворюються складки. Наприклад, під грудьми у жінок лягає тінь, коліна прорисовують дугою з кінцями, спрямованими вгору. Чітко видно звичайно лінії ключиць. Всі нюанси такого роду очевидні і на одязі, саме вони в малюнку надають природності. В принципі годі й промальовувати саме тіло, зобразивши подібні риси на одязі.
4
Малюючи одяг , пам'ятайте і про властивості тканин драпіруватися. Звичайно, ви можете зобразити і досить щільні джинси, але і вони повторюють контур тіла, тому буде також важливий попередній крок.
5
Зобразіть складки, затемните ділянки, на які вони кинуть тінь. Будь-який одяг не сидітиме гладко, інакше вам доведеться просто намалювати тіло людини. Уявіть, як буде виглядати модель в придуманому вами вбранні - де ляжуть складки, драпіровки і т.п.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-5yr0QTnWwA
Корисна порада
Повторити природні контури тіла, особливо в якійсь позі, наприклад в кроці по подіуму, досить складно, тому потрібно вивчати малюнки такого роду або брати уроки, якщо намір стати професійним дизайнером в вас сильно.