Як малювати кінь, що встала на диби. Як намалювати коня і розукрасііт з фільму.

Сьогодні далеко не всі дорослі і діти мають талант до малювання. Якщо батьки не вміють малювати, то їм доводиться цьому вчитися, щоб потім навчити дітей. Деякі об'єкти легко малювати, інші можуть викликати складності. Наприклад, кінь , що встала на диби, на перший погляд малювати складно, але якщо розкласти її на складові, то виявляється, що малювати такі об'єкти досить просто.
Вам знадобиться
  • Папір, олівець, ластик.
Інструкція
1
Зобразити голову коня у вигляді овалу, намальованого в верхній частині аркуша паперу. Овал розташовується майже горизонтально з невеликим нахилом, як голова у такий коні.
2
Трохи нижче першого овалу намалювати другий великий овал для тулуба. Другий овал розташовується майже вертикально і має витягнутий вигляд.
3
З'єднати обидва овалу двома прямими лініями, зобразивши шию коня.
4
Вниз від тулуба намалювати два стегна. Кінь має стояти вертикально, тому передні стегна зображуються витягнутими вгору, а задні стегна навпаки спрямовані вниз.
5
Намалювати нижні частини ніг - гомілки. Всі чотири гомілки спрямовані практично вертикально вниз.
6
заокруглені лінії шиї і тулуба і зробити плавні переходи у всіх частинах. Домалювати гриву коня. Зробити нижню частину голови вужчої.
7
На голові домалювати трикутне вухо, око у формі овалу і рот.
8
Показати кінський хвіст у формі витягнутого півкола.
9
На ногах домалювати копита.
10
Видалити ластиком всі непотрібні лінії і остаточно згладити контури і кути.
11
Намалювати окремі дрібні елементи: мускулатуру, шкірні складки, скуйовджену гриву і хвіст.
12
Розмалювати вийшла кінь .
Зверніть увагу
Не слід забувати, що образотворче мистецтво - це важкий і постійна праця і тільки постійними заняттями можна стати справжнім художником.
Корисна порада
Таким же способом можна малювати кінь на чотирьох ногах, а також будь-яке інше тварина, розклавши його на окремі елементи.