Як малювати обладунки. Як малювати броню олівцем.

Якщо ви художник або просто любите малювати, вам може знадобитися інформація про те, як намалювати обладунки . Який би тип обладунків ви не малювали, фентезійний або реалістичний, він повинен виглядати природно. І звичайно, перш ніж малювати обладунки на людині, необхідно хоч трохи вивчити анатомію і навчитися малювати людини в різних позах.
Вам знадобиться
  • Лист паперу, олівець, ластик.
Інструкція
1
Малюємо фігуру. Промальовувати чітко не потрібно, достатньо зробити начерк.
2
Щоб намалювати обладунки , потрібно пам'ятати основне правило - обладунки ніколи не одягалися на голе тіло або на звичайний одяг. Тому зверху тіла потрібно намалювати поддоспешнік. Зазвичай це товстий стьобаний каптан. Він повинен створювати опуклість під кольчугою.
3
Намалювати кольчугу з кілець. Це не чіткі круги або полукружья. В реальності кільця повинні виглядати як злегка деформована буква с. Перший ряд зробити «с» в одну сторону, наступний ряд - у зворотній.
4
Потрібно знати, що кольчуга зроблена не з легкого матеріалу. Складки повинні бути не такі, як у звичайного одягу. Там, де кольчуга натягується, ряди повинні бути більше рівні, там, де вона звішується, кільця «з'їжджаються» в купу. Сам матеріал повинен провисати під вагою, а не облягати тіло.
5
Рукава повинні плавно переходити в плечі. Край рукава витягується драбинкою. Такого немає в інших місцях обладунку. Опущений вниз рукав потрібно малювати, перевернувши лист на 90 градусів, кільця необхідно робити більші.
6
Вибрати довжину кольчуги. Максимальна довжина може бути трохи нижче коліна.
7
Визначитися з тим, як будуть захищені ноги. Якщо вибрати кольчужне плетіння, потрібно мати на увазі, що на ноги теж надівали щільні штани, тому кольчуга не може бути за формою ноги.
8
Особливу красу малюнку надають пряжки і ремені. Вони повинні бути дуже чітко промальовані.
9
Зверху кольчуги, на грудях, можна намалювати ламмеляр. Він теж складається з пластин, але форма може бути різна. Пластини ламмеляра скріплюються між собою внахлест шнурком зі шкіри. Цей вид обладунку прикриває частину торса, захищаючи грудну клітку.
10
Щоб додати картинці унікальності, накиньте на плечі вашого персонажа котту. Це подобу плаща з гербом, яке захищало обладунки від надмірного нагрівання на сонці. Тут можна включити фантазію і в матеріалі, і в зображенні на ньому.
Корисна порада
Не економте час на прорісовиваніе кілець кольчуги. Великі кільця виглядають некрасиво. Чи не малюйте ряди кольчуги зверху вниз, вона буде виглядати, як сплетена з ланцюгів.