Як зробити обкладинку. Як створити макет обкладинки dvd боксу в фотошопі.

Більшість з нас хоча б раз в житті записували кінофільми або музичні файли на болванки dvd-дисків. Але як розпізнати потім цей диск серед аналогічних через місяць? Не раз таким питанням задавалися багато з нас. Як варіант - це підписати маркером сам диск, але це буде виглядати не зовсім естетично.

Набагато простіше скористатися можливостями записуючих на dvd-диски програм і зробити обкладинку, причому відсутність принтера не є перешкодою - роздрукувати готовий макет можна зі змінного носія в будь-який час на будь-якому принтері. Крім того, деякі моделі принтерів вміють друкувати на спеціальні поверхні dvd-дісков.Чтоби створити обкладинку для диска самостійно, можна скористатися знайомій багатьом програмою Nero. Починаючи з сьомої версії, в установчому пакеті присутній програма - Nero Cover Designer. З її допомогою зробити будь-яку обкладинку дуже просто. Розібратися в ній нескладно, оскільки при створенні не потрібно вказувати і задавати ніяких розмірів. Програма сама запропонує вибрати тип обкладинки з готових варіантов.Для того щоб зробити обкладинку для диска, запускаємо програму Nero або відразу Nero Cover Designer. Вибираємо «Створення етикетки або наклейки диска», а також тип диска (CD або DVD). Потім програма запропонує вибрати з готових рішень, що саме має бути створювати. Це, як правило, обкладинки для футляра, для диска і для буклету Краще всього вибрати «Порожній документ», що дає можливість створювати з нуля все, що угодно.Еслі немає бажання створювати самому, то програма в наступних діалогових вікнах показує, що саме в вибраному варіанті доступно для створення - обкладинка для диска, буклет, вкладиш, обкладинка для DVD-бокса або нанесення малюнка на сам диск. Вибираємо опцію і робимо по ньому подвійне клік. В наступному вікні належить вибрати картинку або місце для нанесення малюнка на диск, або ж активувати функцію сканування картинки, якщо є сканер. Якщо картинка або малюнок вже підібрані - вставляємо її і вона автоматично прийме потрібні размери.Дальнейшіе дії дозволяють проявити свою фантазію і додати в обкладинку всілякі лінії, написи, нанести геометричні фігури і т.д. Після цього залишиться тільки роздрукувати вийшов результат на кольоровому принтері. Таким чином, всього за кілька хвилин за допомогою програми Nero Cover Designer, легко надати книзі або диску з фільмом впізнаваний вигляд.

Багато з нас хотіли б прикрасити своїм обличчям обкладинку улюбленого журналу. Не всім це вдається по-справжньому, проте ви завжди самі можете зробити обкладинку , використовуючи свою фотографію, щоб хоча б на секунду уявити собі, що було, якби ваша мрія збулася. Зробити таку обкладинку можна в інтернеті - це швидко, просто і абсолютно безкоштовно.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом в інтернет
  • Фотографії
Інструкція
1
Для того, щоб зробити обкладинку на журнал, вам знадобиться підходяща фотографія. Зробіть зображення вашого обличчя розміром хоча б в 500 пікселів в ширину і в висоту. Для цього можна використовувати веб-камеру, сканер або знімок з цифрового фотоапарата.
2
Виберіть інструмент, за допомогою якого ви зможете зробити обкладинку журналу. Спробуйте знайти підходящий для цього сайт, набравши в пошуковій системі запит «Fake magazine cover».
3
Виберіть один із знайдених сайтів, щоб зробити обкладинку журналу і завантажте на нього свої фотографії. Потім виберіть журнал, який вам подобається - це може бути реально існуюче видання або придумане. Вибір за вами.
4
Після того, як ви зробили обкладинку журналу з вашим фото, додайте текст і заголовки, щоб змусити журнал виглядати більш натуралістично. Відредагуйте шрифти, вибравши колірну гамму, яка вам подобається.
5
Завантажте всю інформацію і фотографії, щоб створити обкладинку журналу. Потім збережіть графічний файл на ваш комп'ютер, і можете в будь-який момент поділитися своїм творінням з друзями.