Як побудувати канадський будинок.

Каркас канадського будинку є опорою всієї майбутньої конструкції. Це головна частина маленького панельного будинку , проектировка і споруда якої повинна відбуватися якісно і акуратно. Однак це не говорить про те, що будь-який бажаючий, набравшийся сил і терпіння, не може, керуючись цим правилом, побудувати надійну опору свого майбутнього будинку за канадським зразком.
Інструкція
1
Спроектуйте будинок. Не забувайте, що особливість канадського будинку в його малогабаритності і одночасно з цим - функціональності. Слід зайняти весь простір будинку , а розпланувати його потрібно без зайвих кутів і "провулків", які абсолютно не функціональні, але віднімають пристойну частину доступних вам метрів. Сплануйте в каркасі переходи і основні несучі стовпи.
2
Закупити все необхідне для побудови каркаса, переконайтеся, що у вас є весь інструментарій, який може знадобитися в подальшій роботі. Якщо ж його немає, або змініть кріплення, або придбайте все необхідне.
3
Вирушайте в магазин і придбайте весь потрібний матеріал. Не забувайте, що канадський будинок допускає використання дуального матеріалу. Тобто основу каркаса ви можете зробити дерев'яної, а кути чи інші місця викласти з цегли. Це додасть будинку унікальність і підвищить його показники збереження тепла. Проконсультуйтеся з продавцем про те, що краще всього придбати для виконання вашої місії по зведенню "канадця". Переконайтеся, що обраний матеріал добре переносить російські зими, якщо ви маєте намір жити там і в холодну пору року.
4
Будьте акуратні: при складанні кожного нового пласта ретельно перевіряйте, як він закріплений, навіть якщо один фрагмент стоятиме невірно, поступово вся конструкція під тиском верхніх надбудов може поїхати і впасти. При дотриманні всіх інструкцій "канадець" незабаром буде готовий.