Як розділити інтернет на 2 комп'ютера. вартість поділ дроти інтернету на 2.

У багатьох людей при покупці другого комп'ютера виникає питання: як провести інтернет на нього, не переплачуючи за другий канал? Іншими словами, потрібно вже наявний інтернет -кабель, розділити на два пристрої. І не потрібно турбувати вашого інтернет -оператора і радувати його подвійний оплатою, досить купити роутер.
Інструкція
1
Маршрутизатор (роутер) - пристрій, який об'єднує воєдино кілька мереж. Завдяки йому ви зможете розділити інтернет -канал. Але для початку потрібно визначитися: який саме роутер ви будете купувати (залежно набору додаткових функцій ціна може варіюватися) .Також перш ніж купувати пристрій, вирішите яким воно буде: дротових або бездротових (wi-fi). При покупці проводового обладнання в комплекті повинні йти всі необхідні кабелю, тоді як при придбанні бездротового роутера додатково знадобиться купити два usb wi-fi адаптера, для забезпечення бездротового зв'язку.
2
Після придбання потрібного обладнання можна безпосередньо приступати до основної мети, а саме до установки вашого маршрутизатора. Візьміть в руки інструкцію з експлуатації, знайдіть розділ "Установка", згідно з яким і дійте. (Увімкніть роутер, підключіть до нього інтернет -кабель, встановіть програмне забезпечення, яке йде в комплекті з пристроєм) .Далі два варіанти (залежно від того, який пристрій ви придбали: звичайний провідний роутер або бездротової wi -fi (Wireless Fidelity).
3
Провідний: Після установки інтернет а на головному комп'ютері, який у вас буде щось на зразок сервера (попередньо, з'єднавши роутер з мережевою платою ПК, за допомогою кабелю), вставте один кінець кабелю в мережеву плату другого комп'ютера, а другий відповідно в роутер. Далі встановлюйте необхідне програмне забезпечення, і все у вас буде готово.
4
Бездротовий: Як тільки проведете установку на одній системі, вставте usb wi-fi адаптер в другій комп'ютер. Встановіть потрібне програмне забезпечення. І готово! Тепер, після проведення всіх необхідних операцій, ви можете комфортно використовувати інтернет відразу на декількох комп'ютерах.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=7Jp8AK6vOwI
Корисна порада
Порада 1: Найбільш зручним і функціональним є wi-fi роутер (також багато сучасних пристроїв підтримують технологію бездротової wi-fi зв'язку, що дозволить в майбутньому забезпечити для них доступ в інтернет без додаткових витрат) Раджу 2: Не забудьте встановити надійний пароль для маршрутизатора, в іншому випадку вашу домашню мережу зможуть зламати, наприклад, сусіди і використовувати ваш інтернет канал.