Як зробити свою електронну пошту.

З кожним днем росте число користувачів інтернету, відкриваючи в ньому не тільки джерело інформації, але і сервіси для спілкування у вигляді електронної пошти. Будь-який користувач може отримати свій унікальний поштову адресу для реєстрації на сайтах, або підтримки спілкування з родичами і друзями. Тому рано чи пізно варто задуматися про свою електронній пошті і вибрати оптимально відповідний поштовий сервер.
Вам знадобиться
  • Інтернет
  • Браузер
Інструкція
1
Перш за все потрібно визначитися з вибором поштового сервера - місцем вашої майбутньої електронної пошти. На сьогоднішній день існує безліч порталів мають електронні адреси, найбільш популярні з яких mail.ru, yandex.ru, rambler.ru, gmail.com, qip.ru. Ви можете вибрати підходящий портал, який можливо вже використовуєте як пошуковик або основне джерело інформації, і налаштувати там же вашу пошту .
2
Якщо ви вже визначилися з майбутнім поштовим сервером, можна перейти до реєстрації електронної адреси. Процес реєстрації на будь-якому порталі приблизно однаковий і пропонує заповнення анкети та вказівки секретного питання, на той випадок якщо ви забудете пароль від своєї електронної пошти. До заповнення анкети необхідно підійти відповідально, тому що якщо ваша пошта піддасться злому, вам доведеться надати реєстратору дані з анкети. Тому якщо ви вирішили взяти псевдонім або навмисно використовуєте несправжні дані, варто зберегти їх у надійному місці.
3
Заповнивши повністю анкетні дані, прочитайте угоду користувача і, погодившись з ним, збережіть сторінку. Після оновлення ви побачите повідомлення, що ваша пошта успішно створена.
Зверніть увагу
Електронна пошта, як правило, повинна пропонуватися на безкоштовних умовах. Але є сайти, які роблять це за певну щомісячну абонентську плату з красивим і ексклюзивним ім'ям домена і масою додаткових функцій. Перш ніж купувати поштовий ящик, варто розглянути всі можливості безкоштовних сервісів, і після вже приймати комерційні пропозиції.
Корисна порада
При виборі поштового сервера звертайте особливу увагу на популярні портали, які пропонують поштовий сервіс. Як правило, такі портали перевірені часом і гарантують надійність і функціональність.