Як зробити листівки на пасху.

Є багато свят, які люблять зустрічати росіяни. Але одним з головних є весняне свято - Великдень. Цей світлий і добрий свято несе з собою віру, надію і любов. В даний час Пасха займає дуже важливе місце в житті багатьох людей, ставши глибоко сімейним святом. Саме тому в цей день особливо хочеться порадувати близьких чимось оригінальним і красивим. І таким подарунком може стати незвичайна великодня листівка, зроблена своїми руками.
Вам знадобиться
  • щільний картон і кольоровий папір; клей (краще всього підійде ПВА, але можна використовувати і будь-який інший); фарби, олівці і фломастери, а також ножиці, лінійка і самі різні дрібниці (блискітки, бісер, ґудзики або обрізки тканини).
Інструкція
1
Якщо ви вирішили зробити саме такий подарунок, то тоді вам буде потрібно: щільний картон і кольоровий папір; клей (краще всього підійде ПВА, але можна використовувати і будь-який інший); фарби, олівці і фломастери, а також ножиці, лінійка і самі різні дрібниці (наприклад, блискітки, бісер, ґудзики або обрізки тканини).
2
Не забувайте, що виготовляти пасхальні листівки потрібно, вкладаючи в них всю свою душу, а для неї правил може і не існувати. Тому можна використовувати будь-які матеріали, які здадуться вам красивими і гармонійно поєднуються один з одним.
3
Коли матеріали та інструменти готові, сміливо приступайте до самого процесу виготовлення. Для початку зробіть з картону заготовку, акуратно виріжте і зігніть її навпіл. А далі можете приступати безпосередньо до творчої частини. Можна, наприклад, зробити красиву аплікацію у вигляді великодніх яєць з написом «Христос воскрес!» Або спробувати зі шматочків тканини і кольорового паперу «побудувати» на листівці храм. Все залежить тільки від фантазії.
4
Але пам'ятайте, не варто на листівки подібного роду наносити будь-які неоднозначні картинки або малюнки з гумором. Це буде дуже некрасиво по відношенню до почуттів тих люде, які не сприймають подібне ставлення до релігії.
5
Головне - робити великодні листівки з натхненням і з бажанням порадувати ними своїх друзів і близьких. Тільки в цьому випадку вони будуть красивими, оригінальними і передавальними атмосферу великого свята.