Як скласти план свого життя.

Життя - як звивиста дорога: поворот то вліво, то вправо. Щоб знати, що чекає за черговим поворотом, спростите своє життя, склавши особистий план . Так, свій особистий план життя! Перша думка - дуже легко, але коли справа доходить до листа і ручки, багато хто починає замислюватися і чітко не можуть визначити свої цілі. Як скласти план своєї життя, щоб надалі слідувати йому?
Інструкція
1
Розклад дняУтром рано на роботу, а ви не можете розлучитися з пультом, намагаючись переглянути всі програми. Час перевалило за північ, а ви все ще думаєте про ранкове підйомі, і старанно намагаєтеся не заснути, що б вранці встати з важкою головою і похмурими думками. Навіщо ви так чините? Щоб вранці, в разі якщо проспіть, було виправдання? Або, щоб накопичити більше негативу, поки в напівсонному стані будете добиратися до місця роботи? У даній ситуації виграють всі, крім вас. Що буде, якщо інакше сприймати ситуацію і побудувати свій день раціонально? Заснувши до десяти вечора, ви з легкістю прокинетеся в шість ранку відпочилим, бадьорим і в хорошому настрої. Гарне ранок заряджає енергією на весь день! Це перший крок до план ірованія життя.
2
Складаємо розклад на деньСоставіть план на все життя відразу - завдання нездійсненне. Але, щоб прагнути до більшого, потрібні маленькі цілі. Виконуючи їх одну за одною, ви поступово здійсните свій найграндіозніший план . Перша мета - план ірованія робочого тижня. Навіть до виконання цієї мети, новачкові потрібно буде два три дня роздумувати. Але не слід занадто довго думати, інакше витратите багато часу даремно. Часом, найважчий етап - це написання думок на папір.
3
Складаємо план работиОдной з поширених проблем план ірованія, особливо у новачків - стахановський підхід. В план робіт, початківці включають відразу всі завдання і план и, які в наслідок, неможливо виконати, через відсутність часу. Перше правило план ірованія: складаємо план наполовину. Передбачити все - не можна, і залишаючи час на непередбачені справи, ви зможете встигнути виконати і за план іровани завдання. А якщо авралу не сталося, колеги не відвернули, і при залишку час, сміливо беріться за виконання завдань, які за план іровани на другий день. Якщо втомилися і немає бажання, можете зробити собі поблажку і відпочити трохи, але не зловживайте, інакше ком невирішених проблем знову вас наздожене.
4
План як секретСоставляя план , завжди розраховуйте тільки на свої сили. Чим менше сподвижників, тим швидше здійсните задумане. Ви з легкістю будете приймати рішення тільки за себе, в разі невдачі, не потрібно буде шукати винних, в разі успіху, вся слава дістанеться тільки вам. Чим менше людей знають про ваших план ах, тим вище шанс, що вам їх не зіпсують.
5
Втілюйте в життя задумане маленькими частинами, і непомітно для себе ви досягнете великих успіхів!