Як підключити караоке до комп'ютера. Як підключити мікрофон до комп'ютера через двд.

Сьогодні комп'ютер є одночасно інструментом для роботи, засобом спілкування і, звичайно, засобом розваги з величезними можливостями. За допомогою ПК можна дивитися фільми, слухати аудіокниги, музику і навіть спробувати себе в ролі виконавця пісень, влаштувавши імпровізований концертний зал прямо у себе вдома. Для втілення останнього пункту в життя вам знадобиться підключити караоке.

Підключити караоке до комп'ютера можна кількома способами. Ви можете вибрати той, який вам більше підходить.

1-й спосіб: установка програми для прослуховування караоке-файлів

Щоб встановити програму для прослуховування караоке-файлів на вашому персональному комп'ютері, необхідно зайти на спеціалізований сайт і завантажити останню версію програми. Однією з популярних програм, розроблених сайтом karaoke.ru, є Galakar. Програма невимоглива до ресурсів комп'ютера і операційної системи, дозволяє прослуховувати міді-файли і до того ж має можливість безкоштовної установки, що важливо. Спеціальну програму ви можете скачати на сайті розробника. Після скачування архіву необхідно запустити файл setup.exe, щоб програма встановилася на ваш комп'ютер.

2-й спосіб: караоке-диски

Простіший спосіб підключити караоке - купити спеціальний диск - збірка караоке. Для того щоб співати караоке за допомогою CD/DVD, достатньо лише встановленої на комп'ютері програми для перегляду DVD і мікрофону. Такий диск можна знайти в магазинах, що спеціалізуються на продажі компакт-дисків з музикою і фільмами. Ви дізнаєтеся спеціальний диск з напису «Караоке-збірник» .Для того щоб користуватися караоке, вам знадобиться мікрофон, який необхідно підключити до комп'ютера. Професійні набори для караоке включають в себе мікрофон, проте ж, якщо у вас є тільки диск або програма, мікрофон можна підключити окремо.

Встановлюємо мікрофон

Порядок дій:

  1. Приєднайте мікрофон до системного блоку комп'ютера. Вихід і коннектор пофарбовані одним кольором (навушників відповідає зелений колір, а мікрофону - рожевий).
  2. Підключіть мікрофон до комп'ютера, натиснувши на значок динаміка в треї.
  3. Натисніть на значок динаміка в вікні.
  4. Відкрийте закладку «Рівні».
  5. Клацніть по кнопці, що знаходиться навпроти напису «Мікрофон», якщо на цій кнопці з'явився перекреслений червоний кружок.

Процес завершен.Для підключення караоке бажано застосовувати професійні мікрофони з роз'ємом 6.3. Для кращої якості звуку можна підключити комп'ютер через лінійний вхід до музичного центру і вибрати режим AUX.Вибірайте той спосіб, який вам найбільш підходить, який вам зрозуміліший. Підключайте караоке до свого комп'ютера!

Придумане в минулому столітті японцями розвага під назвою "караоке" прижилося і в нашій країні, де без добротної пісні не обходиться жодна гулянка. І якщо раніше для нього в обов'язковому порядку потрібен був би DVD-плеєр з відповідною функцією, то тепер достатньо буде комп'ютера і мікрофона.
Інструкція
1
Мікрофон підбирайте не так комп'ютерний, скільки "вокальний" - в нього буде зручніше співати. Не економте на ньому занадто сильно, щоб уникнути сторонніх призвуків. І уточніть, яким саме роз'ємом закінчується його провід - більшість мікрофонів мають роз'єм в 5 ", тоді як стандартний вхід звукової карти - 3,5". Перехідник, знову ж таки, додасть зайвих шумів.
2
Встановіть на комп'ютер програму для відтворення караоке, наприклад, KaraFun.
3
В налаштуваннях програми вкажіть, до якої саме лінії підключений ваш мікрофон, а також вкажіть, щоб програма включала цей вхід при запуску і вимикала при виході. Це позбавить вас від неприємних призвуків в колонках в решту часу, коли караоке не використовується.
4
Скачайте базу ваших улюблених пісень в підтримуваному програмою форматі (як правило - .kar).
5
Відкрийте через програму будь-яку пісню і налаштуйте регулятори гучності таким чином, щоб музика і голос не заважали один одному.
6
Насолоджуйтесь своїми вокальними даними разом з гостями і, при достатньому рівні гучності, сусідами.