Як зробити каталог продукції.

Каталоги продукції створюються для того, щоб потенційний покупець міг легко вибрати вподобаний товар і або замовити його, або прийти за ним особисто. Існують різні види каталогів, залежно від аудиторії, на яку ви орієнтовані. Втім, існують і загальні правила, керуючись якими, ви можете з легкістю створити каталог тієї продукції, яку ви хочете продати.
Інструкція
1
В першу чергу, врахуйте, що хоч каталоги і видаються великими тиражами, вони призначені для довготривалого використання. Поетом друкуватися вони повинні на глянцевому папері, печатка повинна бути повнокольоровий, а обкладинка - жорстка. Перша сторінка каталогу повинна містити назву каталогу, дату випуску, категорію товару, який у ній міститься, і назва вашої компанії.
2
Якщо ви продаєте продукцію, яка орієнтована на фізичних і юридичних осіб, і позиціонуєте її як найбільш економічне рішення, бажано виділити ціни на товар якомога яскравіше і вказувати їх прямо під фотографією товару. У разі ж, якщо ви працюєте з юридичними особами таким чином, що поставляєте їм офісне приладдя, врахуйте, що в більшості випадків товари вибирають співробітники, які не повинні знати про ціну, тому вказуйте тільки артикул і назва товару з фото.
3
Каталог повинен бути систематизований по рубриках. Зміст по ним обов'язково має бути присутнім як у друкованій, так і в електронній версії. Для того, щоб направити користувача на покупку певної одиниці товару, використовуйте такі маркери, як "Вибір покупців", "Кращий вибір", "Краща ціна", "Знижка", і тому подібні. Це дозволить в швидкі терміни позбутися від надлишків товару і спровокувати підвищений інтерес споживача до тієї чи іншої марки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NQpImaNBFwM