Як зробити ангар. побудувати ангар своїми руками.

Ангар - це місце для зберігання зерна та інших продуктів, конструкцію необов'язково купувати, можна побудувати самостійно. Зараз винайшли новітні технології бескаркасного будівництва. Вони хороші тим, що їх фундамент для набагато легше. Крім того технології роблять доступним використання оцинкованих арок. Безкаркасні ангари дуже стійкі до вітру, снігу і вологи. Вони водонепроникні й пожежобезпечні.
Інструкція
1
Вам знадобиться велика кількість брезентової тканини. Підійдуть старі залишки тканини або вже використаний матеріал. Шматки зшийте між собою, щоб вийшов купол. Потім просочіть тканину спеціальним розчином, щоб вона стала водонепроницаемой.Положите зшитий купол в 40-відсотковий розчин господарського мила. Після того, як тканина ґрунтовно просочиться, дістаньте її з розчину і перемістіть в 20-відсотковий розчин мідного купоросу. Дайте тканини просочитися, а потім дістаньте і ретельно просушіть.
2
Виготовте основу ангара. Для цього придбайте необхідну кількість рулонної оцинкованої сталі, яке зазначено у вашому технічному завданні. З рулонної оцинкованої сталі виготовте арки і з'єднайте їх між собою герметичними прокатати швамі.Установіте арки на опорний металлокаркас. Змонтуйте звід ангара і встановіть ворота. Для покриття використовуйте профільний настил.
3
Для утеплення поверх профнастилу встановіть сендвіч-панелі з різними наповнювачами. Поверх покриття покладіть свою брезентову тканину, змочену в спеціальному розчині. Пол залийте бетоном або вистелити будівельними матеріалами за бажанням.