Як зробити шпаклівку. приготувати шпаклівку з тирси і клею ПВА.

Шпаклівка - це пастообразная або суха суміш для нанесення на поверхню стін. Шпаклівку виготовляють з різних основ, наприклад, гіпсу, цементу, оліфи, в які додатково додають наповнювачі і пігменти. шпаклівку можна виготовити самостійно.
Інструкція
1
Шпаклівка по дереву. Приготуйте клей ПВА і дрібні деревна тирса. Дістаньте невелику ємність, щоб приготувати там розчин. Викладіть в тару тирсу і залийте клеєм. Все ретельно розмішайте до консистенції густої сметани. Дайте їй підсохнути протягом 15-20 хвилин. Шпаклівка готова.
2
Шпаклівка по бетону. Приготуйте крейда і оліфу. Дістаньте тару невеликої ємності. Змішайте в ємності крейда і оліфу. Все ретельно розмішайте до густоти сметани, дайте їй трохи схопитися і підсохнути. Шпаклівка готова.
3
Шпаклівка під фарбування. Приготуйте 15-відсотковий розчин клею, оліфу, скипидар, господарське мило, крейда, казеиновую фарбу. Підготуйте ємність. Казеїнову фарбу розбавте з водою і підігрійте до температури 60 градусів, після чого процідіть через решето і влийте оліфу, а потім замочений у воді крейда, господарське мило і скипидар.
4
Таку ж шпаклівку можна виготовити з трохи іншого складу. Для цього замість казеїновій фарби використовуйте клей на тій же основі. Спочатку змішайте сухі порошкові матеріали: крейда, пігмент, господарське мило. А потім додавайте рідкі матеріали: казеїновий клей, скипидар, оліфу, лак. Все ретельно розмішайте і дайте настоятися до в'язкої консистенції.
5
Колір пігменту для шпаклівки підбирайте залежно від фарби, якою ви будете покривати поверхню, щоб на стіні не виступали плями й розлучення. Щоб підібрати правильний колір і відсоток пігменту в консистенції шпаклівки, нанесіть її на невелику ділянку стіни, дайте підсохнути і зверху покрийте фарбою.