Як зробити підключення до інтернету на комп'ютері. Як зробити wi fi будинку з звичайного модему.

Сучасний світ немислимий без інтернету. За допомогою інтернету ми працюємо, вчимося, спілкуємося і розважаємося. Ми можемо знайти практично будь-яку інформацію, використовуючи лише пошукову систему. Для того, щоб мати можливість підключитися до інтернету в будь-якому місці, необхідно знати, які способи підключення до інтернету існують.
Інструкція
1
Використовуйте диалаап з'єднання. Для цього вам буде потрібно звичайний модем і підключення до телефонної лінії, а також карта доступу від провайдера. При підключенні ретельно дотримуйтесь всіх інструкцій, зазначеним на картці.
2
Наступний вид підключення до мережі інтернет - це підключення по виділеній лінії. Для цього вам необхідно попередньо укласти договір з провайдером цієї послуги використовувати спеціальний модем, який ви можете купити в офісі оператора. Щоб підключитися, вам буде потрібно отримати письмовий дозвіл від власника квартири і своєчасно оплачувати рахунок кожен місяць.
3
Використовуйте підключення через gprs. Для цього вам необхідний мобільний телефон з usb-проводом або usb-модем зі вставленої сім-картою. Встановіть драйвера для телефону або для модема відповідно тому, який пристрій ви використовуєте для виходу в інтернет.
4
Якщо на вашому комп'ютері присутній wi-fi приймач, ви можете використовувати підключення до wi-fi передавача. Якщо ви використовуєте цей вид зв'язку вдома, вам буде потрібно підключити wi-fi передавач до лінії інтернет, для цього найкраще підійде підключення по виділеній лінії. Якщо ви використовуєте підключення по wi-fi поза домом, наприклад, в кафе, ви можете підключитися до існуючої мережі за допомогою майстра підключень Windows. Якщо мережа закрита, запросите пароль у обслуговуючого персоналу.