Як прибрати високий пінг. Як зробити пінг менше.

У більшості комп'ютерних ігор пінг має вирішальне значення. Швидкість реакції, від якого залежить перемога персонажа, яким грає користувач, залежить від користувача тільки наполовину. Наполовину вона залежить саме від пінг а, іноді, за який сигнал доходить до сервера. Для того, щоб грати і вигравати, необхідно понизити пінг . Існує кілька методів підвищити комфорт гри.
Інструкція
1
В першу чергу вимкніть всі менеджери завантажень і торрент. Завантаження, які йдуть у фоновому режимі під час гри, блокують канал, по якому передається сигнал, і через це збільшується пінг . У разі, якщо ви вимкніть усі діючі завантаження, ви зможете зробити пінг в десятки разів менше, ніж якщо ви граєте з включеною завантаженням.
2
Зменшіть системні вимоги гри. Буває, що пінг збільшується через те, що виставлені занадто високі настройки графіки, комп'ютер не справляється з навантаженням і починає «гальмувати». Природно, збільшується і пінг . Звільніть процесор від зайвого навантаження, знизьте системні вимоги до мінімальних для комфортної гри.
3
Ще однією причиною збільшення пінг а можуть бути програми, які працюють у фоновому режимі під час гри, незалежно від того, скачують вони поновлення чи ні. Майте на увазі, чим більше ви звільните пам'ять комп'ютера від навантаження, тим більше ресурсів він зможе виділити для вашої гри. Вимкніть всі програми крім тієї, якій ви зараз зайняті.