Як зробити реєстрацію в пошті.

Ящик електронної пошти необхідний для того, щоб висилати файли, обмінюватися інформацією, та й просто для спілкування з друзями, знайомими та колегами. Електронний ящик потрібен навіть для того, щоб реєструватися на багатьох сайтах, включаючи форуми, соціальні мережі і файлообмінники.
Інструкція
1
Спершу виберіть домен, який вам підійде найкраще з обмежень і по зручності інтерфейсу. Найпопулярнішим на даний момент ящиком є gmail.com. В цьому велика заслуга його власника - Google. Завдяки інтеграції електронних документів і зручного режиму сортування повідомлень gmail є, мабуть, найбільш зручним поштовим сервером.
2
Визначтеся з назвою, яке ви хочете дати свого ящика електронної пошти. Майте на увазі, що якщо ви плануєте завести ящик для ділового листування, то назва повинна бути максимально формальним. Для цього найкраще підійде ім'я та прізвище, розділені крапкою. У всіх інших випадках використовуйте будь-які слова.
3
Для того щоб зареєструватися, зайдіть на заголовну сторінку поштового сервісу і натисніть на кнопку «реєстрація» або «завести поштовий ящик». Заповніть всі поля анкети, ретельно виконуючи вказівки майстра реєстрації. Особливу увагу приділіть контрольному питанню - виберіть такий, який буде найскладніше вгадати. Бажано використовувати відповідь, який не є відповіддю на питання, але який ви легко згадаєте в разі, якщо захочете відновити пароль.