Як видалити панель задач. прибрати панель задач windows xp.

У розвитку технологій програмного забезпечення широкого поширення набули так звані "тулбари" (панелі інструментів), в яких представлена можливість вибудувати необхідний для користувача набір інструментів і функцій в зручному для себе форматі. У зв'язку з цим стандартні засоби відходять на другий план, і часом користувачам просто необхідно видалити панель задач.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows XP, середні навички по роботі з комп'ютером
Інструкція
1
Для того щоб видалити панель задач в операційній системі Windows XP, існує кілька нестандартних методів. Серед них є програмний спосіб, що виконується на мові C ++. Для вирішення представленої задач і цим способом слід знайти вікно Shell_TrayWnd і відправити повідомлення: HWND hTray = FindWindow ("Shell_TrayWnd", NULL) - ShowWindow (hTray, SW_HIDE). Для відновлення панелі задач пошліть наступну команду: HWND hTray = FindWindow ("Shell_TrayWnd", NULL) - ShowWindow (hTray, SW_SHOW).
2
Іншим способом позбавлення від стандартної панелі задач є використання допоміжних робочих столів. Це такі програми, які замінюють стандартний робочий стіл, як правило, разом з панель ю задач. Вони мають ряд всіляких налаштувань. Ви можете також встановити спеціальні програми, що вирішують цю проблему. Вони поширюються в інтернеті на безкоштовній основі.
3
Існує також пара елементарних методів приховування панелі задач. Ви можете встановити автоматичне приховування її після відводу курсора миші, для чого клікніть правою кнопкою миші на панелі задач і натисніть на рядку «Властивості» контекстного меню. На вкладці «Панель задач" встановіть галочку навпроти команди «Автоматично приховувати панель задач».
4
Іншим найпростішим способом приховати панель задач є зменшення її розмірів. Для цього викличте контекстне меню панелі задач, клікнувши на ній правою кнопкою миші і зніміть галочку навпроти команди «Закріпити панель задач». Після чого, утримуючи верхній край панелі задач, потягніть його вниз. Панель задач опиниться поза меж екрану.