Як зробити слайд фото з музикою.

Нерідко у нас залишається безліч фотографій з якої-небудь події - дня народження, ділового заходу або зустрічі. Необов'язково, щоб це було якесь короткотермінове захід - ми можемо захотіти зробити особливими спогади і про час, проведений в якомусь особливому місці. В цьому випадку найкращим варіантом буде створити слайдшоу з фотографій з музикою , підібраною під настрій, які повинні викликати фотографії.
Інструкція
1
В першу чергу, збудуйте фотографії в хронологічному порядку, відповідно до того порядку, в якому ви хочете щоб вони були. Намагайтеся не допускати появи невдалих кадрів, черговість картинок має бути настільки логічна і послідовна, наскільки можливо.
2
Приблизно розрахуйте тривалість слайдшоу в залежності від того, скільки ви хочете щоб воно тривало. Візьміть час, який ви хочете щоб було відведено на кожну фотографію, і помножте його на кількість вибраних фото. Підберіть музику, виходячи з тривалості слайдшоу, підготуйте треки і розрахуйте, чи вистачить вам часу на перегляд всіх фото. Найкраще звести треки в один, використовуючи затухання, в програмі Adobe Audition.
3
Для того щоб створити слайдшоу з підготовленого матеріалу, використовуйте програму Microsoft Movie Maker. Запустіть програму і додайте на розкадрування фотографії, які ви вибрали, після чого додайте в тимчасову лінію зведені треки в якості аудіо доріжки. Після цього виберіть тривалість показу кожної фотографії і ефекти, за допомогою яких вони будуть змінюватися. Далі збережіть фільм.