Як зробити книгу для мобільного.

Мобільні телефони з засобів зв'язку поступово перетворилися в повноцінні мультимедійні пристрої. З їх допомогою ми можемо слухати музику, радіо, дивитися відео, здійснювати веб-серфінг, і навіть читати книги. Залежно від функціоналу телефону, ми можемо використовувати один з інструментів для створення книг на мобільному телефоні.
Інструкція
1
У випадку, якщо ваш телефон - смартфон, то цілком можливо, ви можете читати не тільки текстові файли, ні і документи в форматі .doc і .pdf. В цьому випадку просто перешліть файли на флеш-карту або через кабель в пам'ять телефону.
2
Також існують додатки, які можна встановити в пам'ять телефону. Після того, як ви їх встановіть, ви зможете читати файли в форматі .txt. Для того, щоб прочитати книгу , вам достатньо буде скопіювати книгу в блокнот і зберегти її, після чого скопіювати в пам'ять стільникового телефону. Ви можете завантажити цю програму в інтернеті, більшість з них безкоштовні у використанні.
3
Найбільш поширеним способом є створення java додатків з документів. В цьому випадку вам необхідний BookReader останньої версії, за допомогою якого ви зможете конвертувати книгу в java формат. Скачайте її з будь-якого відкритого джерела. Також можете використовувати будь-яку другу програму по створенню java додатків з документів.
4
Встановіть програму на комп'ютер. Скопіюйте файл в чергу конвертації, після чого збережіть java на комп'ютері, виставивши необхідні настройки, такі як форматування, шрифт і розмір шрифту. Після цього скопіюйте додаток в пам'ять телефону.