Як зробити зачіску і макіяж. Як зробити гарний макіяж і зачіску.

Дуже часто ми дивуємося, що на дорогу салонну зачіску і макіяж у стиліста йде зовсім небагато часу. Відвідуючи салони краси, ми звикли витрачати великі суми грошей, однак далеко не кожен майстер може зробити саме те, чого ми чекаємо, але ж у нас теж є руки, терпіння і уяву, які допоможуть нам без сторонньої допомоги виконати на своєму волоссі стильну зачіску та нанести красивий макіяж .
Інструкція
1
Цього літа вельми актуально виглядатиме образ лісової феї, романтика знову в моді. якщо ви хочете приміряти цей образ, потрібно зробити легкий літній макіяж і зачіску, яка являє собою не складну конструкцію, що складається з гладких, зібраних в джгути волосся в районі скронь.
2
Беручись за зачіску в першу чергу потрібно приготувати всі необхідні інструменти. Для роботи вам знадобляться щипці з керамічним покриттям, з діаметром перетину нагрівається поверхні 7 см, праску для випрямлення волосся, пінка для укладки волосся сильної фіксації, лак для волосся середньої фіксації, віск для волосся.
3
Чисті і сухе волосся необхідно покрити пінкою для волосся, дочекатися, коли вона підсохне, після цього розділити все волосся на рівні по товщині пасма. На голові повинна вийти своєрідна шахова дошка, тобто пасма повинні бути розділені симетрично.
4
Накручуючи локони, необхідно починати з нижньої частини голови. Пасма волосся, що знаходяться біля скронь накручувати не варто, їм буде надано форму в самому кінці всієї роботи.
5
Коли волосся придбали вид відділених один від одного кучериків, необхідно додати їм обсяг біля коріння. Для цього частою гребінцем біля коріння кожної пасма зробіть невеликий начісування, зафіксуйте його невеликою кількістю лаку для волосся.
6
Коли лак підсохне, легкими рухами рідкісної гребінця розчешіть все кучері. Волосся придбають пишний вид, а щоб локони стали гладкими, розділіть їх за допомогою воску для волосся.
7
Решта пасма біля скроні випряміть за допомогою прасування, скрутіть з них легкі джгути і скріпіть їх на потилиці. Що залишилися прямі пасма накрутіть на плойку.
8
До цієї нескладної зачісці прекрасно підійде легкий літній макіяж . На очищене обличчя нанесіть основу під макіяж , що відповідає вашому тону шкіри і засмазі.
9
Для макіяж а очей застосуєте тіні для повік пастельних тонів. У зовнішнього куточка очей нанесіть темніший відтінок тіней, у внутрішнього куточка - світліший. Наносите тіні рухами у напрямку до центру століття. Не варто для літнього макіяж а застосовувати рідкі підводки, вони обтяжують очей.
10
чітким рухами пензлика нанесіть туш на вії.
11
Щоб нафарбувати губи використовуйте блиск для губ, який зрадить свіжості вашим губам.
12
За допомогою пудри скрійте блиск шкіри і виділіть вилиці.
13
Образ вийде закінченим і романтичним, якщо у волосся біля скроні ви вкладете живу квітку, який підкреслить вашу жіночність і ніжність. Сьогодні ви - справжня фея, яка буде залучати захоплені погляди чоловіків.