Як зробити холодильну камеру. Як зробити відеокамеру непомітною в квартирі.

Вам пропонується покрокова інструкція, як своїми руками зробити холодильну камеру , яка, на відміну від льоху, в змозі утримувати мінусову температуру в літній час в будь-яких регіонах країни, включаючи південні. Такий саморобний льодовик здатний зберегти корисні властивості навіть самих примхливих продуктів.
Інструкція
1
Вирийте яму на 90 см більше потрібного розміру в довжину і ширину і на 40 см в глибину (місце для заливки бетоном). Зваріть з металевих труб діаметром 90 мм рамку по периметру приміщення, де буде морозильна камера. Посередині рамки зваріть два стояка з труб такого ж діаметру. Труби кладіть в 15 см від стінок ями.
2
Резервуар з труб надалі заповніть гасом. Труба для холодного повітря встановлюється на 10-15 см вище поверхні землі, труба для відтоку холодного повітря повинна бути вище першого труби не менше ніж на метр, всередині ями будуйте опалубку з дощок, залийте все бетоном. Не шкодуйте бетону: чим його стінки товщі, тим ефективніше буде заморозка.
3
Взимку року обидві труби повинні бути відкриті. Холодне повітря з вулиці пошириться по трубах і буде охолоджувати бетонні стіни, поки не прийде весна.
4
При встановленні теплої погоди необхідно буде закрити труби заглушками: зверху закрити трубу подачі холодного повітря і знизу (всередині льоху) трубу відтоку повітря.
5
За умови високої теплоізоляції бетонних стін від грунту зверху камери і з боків холодного повітря повинно вистачити на всі три місяці літа, а то й більше.