Як зробити анімований робочий стіл. Як зробити анимирования робочий стіл з swf.

Іноді звичайні шпалери робочого столу набридають, і хочеться чогось такого собі. Слайд-шоу з картинок, що стало вже звичним, під визначення «такого собі» не потрапляє. Залишається пробувати анімовані шпалери.
Вам знадобиться
  • Програма Animated Wallpaper Maker.
Інструкція
1
В мережі купа сайтів, що пропонують скачати анімовані шпалери у вигляді програми (файл exe). Не будемо писати посилання на ці сайти, так як це безглуздо, адже подібні видасть будь-який пошуковик. Опишемо програму, за допомогою якої можна самому, без будь-яких спеціальних знань і навичок створювати анімовані обоі.Ітак, завантажуємо і встановлюємо: http://www.softportal.com/get-21246-animated-wallpaper-maker.html.
2
Натискаємо «Створити новий проект» (або в вітальному вікні - перша строчка, або на чистий білий аркуш у верхньому ряду іконок).
3
Додаємо зображення, натиснувши на "Change Background" зверху над картинкою.
4
Тепер справа за вашою фантазіей.Можно вибрати ефект (1 на зображення до кроку), анімацію (2). Управління анімацією виробляється з вікна справа (3) .Можно також додати ще один слайд (4) і навіть музику (5). Керування слайдами у вікні зліва (6), часом показу слайдів - поруч з музикою (7) .Приклад шпалери можна, натиснувши на кнопку "Preview Wallpaper", яка розташована знизу. Швидкістю ефекту управляє шкала прямо під картинкою (8).
5
Коли ваш твір завершено, можна переходити до фінального етапу - збереженню та установке.Для збереження натискаємо на зображення дискети сверху.Для установки натискаємо на кнопку знизу "Set Wallpaper". Вийде два варіанти збереження - вибираємо другий, так як він створює .exe файл, за допомогою якого можна запускати ваші шпалери (у випадку ж з другим, для повторного запуску потрібна була б знову запускати всю програму і вибирати перший варіант).
Зверніть увагу
Програма є умовно-безкоштовною, під час демонстрації шпалер іноді будуть вилазити пропозиції купити повну версію.
Корисна порада
При роботі шпалер піктограма програми висить в треї, звідти можна здійснювати управління показом шпалер.