Як зробити зачіску в грецькому стилі. зачіски в грецькому стилі інструкції.

Кожна жінка хоче відчути себе богинею, для цього не варто підніматися на олімп, потрібно всього лише зробити зачіску в грецькому стилі. Грецька тема в наш час на піку популярності, зараз модно все грецьке: вбрання, прикраси, зачіски і навіть чоловіки. Більш актуальні і затребувані грецькі зачіски. Їх роблять на весілля, бали, вечірки.
Інструкція
1
Як зробити зачіску в грецькому стилі, знають не тільки фахівці, її легко можуть зробити непрофесіонали в домашніх умовах. Зачіска в цьому стилі прекрасно підходить для довгого волосся, тому що основні риси грецької зачіски - це вільно спадаючі завиті пасма. Але, тим не менш, зачіска в грецькому стилі залишається вільною. Волосся заколоті або повністю, або частково, в деяких випадках прикрашені потрійним обручем або скріплені шпильками і невидимками.
2
Зачіски в грецькому стилі підійдуть жінкам, які хочуть романтичні хвилі, не жертвуючи при цьому зручністю. Завиті пасма залишаються зібраними, але в теж час локони не приховував і залишаються на виду. Грецький стиль поєднує в собі зручність, елегантність, бездоганність, які, навряд чи можна побачити в інших зачісках.
3
Перш ніж зробити зачіску в грецькому стилі, потрібно накрутити волосся по всій довжині. Щоб локони не розпалася за короткий час, попередньо нанести на волосся косметичні засоби для фіксації. В результаті виходять рівні локони, які не слід розчісувати.
4
Основа для грецької зачіски готова, далі за допомогою всіляких шпильок, крабиков, обручів, невидимок можна створити неповторний шедевр грецького стилю.
5
Варіантів зачісок в грецькому стилі існує багато. Найпростіший і розповсюджений варіант зачіски в цьому стилі, це волосся, підібрані з боків і заколоті шпилькою. Також можна пасма волосся з обох сторін, загорнути в джгути. Джгути туго підвертають від особи в сторону шиї, на рівні шиї джгутики закріплюються красивими шпильками.
6
Можна поекспериментувати і замість перекручених джгутиків, заплести косички приблизно до рівня вух, після чого зібрати пасма в хвіст або закріпити шпильками і невидимками. Є ще варіант, коли волосся збираються в хвіст не ззаду, а на боці і він буде спадати локонами або кучериками. В результаті спереду створюється шикарна елегантна зачіска, а ззаду розкішна хвиля волосся.
7
Якщо закручені джгутики або колоски-косички важко буде зробити самостійно, можна зробити зачіску в цьому стилі без них. Спочатку потрібно надати волоссю об'єм, потім перехопити волосся шпильками, у шиї знизу, або зробити хвіст.
8
Оскільки зачіска в грецькому стилі заснована на завитого пасмах, вона ідеально підходить для кучерявого волосся від природи і саме на таких волоссі виглядає особливо ефектно.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tM4Rd4FSLP4